Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy reagáltok az Oroszlán...

Ti hogy reagáltok az Oroszlán őrségre?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná: [link]


Ha nem tetszik, akkor mi a rossz benne?

Ha tetszik mi a jó?

Ha nem tetszik, akkor még is tudsz mondani valami jót benne?

Ha tetszik, akkor is biztosan van valami ami szúrja a szemed. Mi az?


Az alap story:

Hirtelen vissza ugrunk Kiara kamasz korára. Mint megtudjuk azóta lett egy öccse is. Kion Nala és Simba 2. (3.?) kölyke, aki valahol a kistinédzser korszakában járhat, legalábbis a vörös, felzselézett sérója erre utal. Egy aprócska (és jól beidőzített) véletlen folytán, rájön; van valami különleges képessége. Erre az apja is felfigyel, és bár nem gondolja még fiát elég érettnek ehhez, még is csak megmutatja neki a titkot, amit eddig még senkire nem mert rábízni. Egy indákkal borított, titokzatos barlanghoz vezeti, ahol az ősi falfestményekből megtudja, mi is az az ősök hangja. Az ő feladatává válik összeállítani az oroszlán őrséget, az élet körforgásának védelmezőit. Ősze is dob kedve szerint egy csapatot, a legjobb barátaiból. Bevesz a csapatba: egy makacs, 'fejjelmegyekafalnnak', de bátor méhészborzot: Bungát, az éles nyelvű, kissé fiús stílusú gepárd lányt (aki köztudottan a világ leggyorsabb állata, rövidtávon) Fulit, Onot a kissé félénk, de kedves és éles szemű kócsagot, és a nagy mamlasz, békés, erős, bár kicsit tinédzseres viselkedésű vízilovat: Bestit. Ők hajkurásszák Janja eszement klánját, nap mint nap, és húzzák ki az állatokat a bajból, bár leginkább magukat keverik ezzel bajba. A sorozat ovisoknak készült, bár sok felnőtt is megnézte is lefujjolta, a célkorosztálytól nem érkezett vélemény.


Szerintetek?


Ha minden áron pesszimista akarsz lenni: [link]


És ha optimistává szeretnél fajulni:

[link]


Mi a Te véleményed?



2017. júl. 20. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A kisöcsém szereti és nincs megbotránkozva rajta cseppet sem! A kis barátja is nézi, és gyakran játszanak ilyet a játszón, pedig végeredményben 1. és 2.-ok. Szóval részükről


5p - 5p (az 5-ből)

2017. júl. 20. 19:00
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egész klassz sorozat én is nézem az interneten pedig 18 éves vagyok
2017. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Klassz sorozat, szeretem. 10-ből 9 pontot kap.
2017. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Adni fogok neki egy esélyt, de eléggé tartok tőle, hogy logikátlan sekélyes cgi pazarlás, mint olyan sok minden, amivel a fiatalokat tömik. De ne legyen igazam.
2017. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha az Oroszlánkirályhoz hasonlítjuk: tényleg nem olyan jó, de ha csak úgy magában nézzük nagyon is. :)


9p.

2017. aug. 13. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik!Lehetne valahogy ebből is film,persze nem ezzel az uj grafikaval,hanem azzal amivel a tobbi resz is meg van csinalva.Valahogy ugy kene megcsinalni,hogy Kyon szemszogebol jatszodna es benne lenne Kiara novekedese is es valahogy belevezetnenk a tortenetbe es kiderulne hogy miert nem volt a tobbib reszben.Velemenyek?
2017. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik

De van rossz benne

Én úgy hallottam Zira megöli Kiont

De ez nincs bent

Meg egy gorillás résszel fejeztékbe

A pont:8/9

2018. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Zira nem Kiont, ha nem Kopát ölte meg.

A törtenet pedig borzalmas.

Undorítóan néz ki.

Semmi érdekes nincs benne.

Ez a "múltba utazás" egy szar ötlet, akkor már írhattak volna Kiara es Kovu kölykeiről, vagy ha nagyon ragaszkodnak az eredeti sztorihoz, akkor Kopáról írhatták volna meg.

Emlekszem annak idejen mennyire vártam ezt az Oroszlán őrséget, de olyan szinten pofára estem, mint még soha. Főleg, mikor megláttam, Szimba milyen ronda. Egy összecsapott, semmilyen sz@#$rh. A fanmade rajzok messze fölülmúlják ezt, azokon szebbek a karakterek. Szégyen, hogy egy jöttment szebbet alkot, mint akinek ez a szakmája. Én a helyükben a föld mélyére süllyednék.

Timon és Pumba magyar hangja pedig igazán vállalhatta volna az élőszereplős filmet, hiába szidják, 1000 szer jobb mint ez. Én a helyükben szívesebben adtam volna a nevem az új filmhez, mint ehhez az elcsheszett borzalomhoz.

2019. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Továbba akik a 92 esen nőttek fel milliószor jobban jártak, mint szegény mai kölykök. Szerencsém, hogy nekem nem ez jutott, hanem a régi, aminek már kívűlről mondom el a szövegét, ha álmomból felkeltenek is. Nekem, mint rajongónak nagy pofon volt ez a Kionos izé.
2019. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell hogy mondanom, a utolsó évad minden tekintetben megállta a helyét, és komplett lezárás lett.
2019. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!