Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én akarom megcsinálni a...

Csak én akarom megcsinálni a Mr. Pickles magyar szinkronos változatát?

Figyelt kérdés
Aki ismeri ismeri aki nem az nem :D Az Adult Swim egyik gyöngyszeme a sorozat. Én meg arra gondotam hogy mi lenne ha pár emberrel karöltve összehozhatnánk egy szinkronos verziót

2017. júl. 22. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl underground és korhatáros sorozat ahhoz hogy itt bárki leadja, így a hivatalos szinkronos verzióra aligha van esély (és annak is milyen szar sokszor a minősége). Miért kellene amatőröknek leszinkronizálni? Több embert nem fogsz elérni vele, és nincs is olyan felület ahol megoszthatnád hiszen nem fér bele a fair use-ba egy teljes szinkron.
2017. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Örülök, hogy nem adják Mo.-n azt az elmebeteg hulladékot. Adult Swim gyöngyszeme...Rick and Morty-ról tetszett már hallani? Vagy Metalocalypse-ről? Esetleg Aqua Teen Hunger Force-ról?


Mindegy. Ha neked tetszik a Mr. Pickles (bár mondjuk nem tudom, mi jó van abban a sátánista és beteg műsorban), nézzed. Tiszteletben tartom a véleményedet. De szerintem csak te csinálnál hozzá magyar szinkront.

2017. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte vélemény nyilvánítást kedves válaszoló Csak szeretném kommentelni hogy a Sátánizmus ugyanúgy jelen van a POP zenében amit nap mint nap A Music FM-en és ehhez hasonlókon adnak csak ott ugyebár rejtett/kódolt üzenetként jelenik meg hogy hogyan csesszük el a világot és tegyük tönkre egymást anyagi javak megszerzése érdekében

De ugyanez a média a TV-Ben RTL Klub,TV2... Sztárok,valóságshowk,nyomorult szappanoperák

De akkor ne álljunk meg térjünk ki a közösségi médiára is úgy mint a Facebook... (Arról szerintem nem kell mondanom semmit) Szóval csak annyit akartam ebből kihozni hogy a Mr.Pickles ennek a legeslegkisebb részét képezi

És nem rejtett üzenetek hordozója sokkal inkább jó értelemben vett beteg műsör és pont ezért jó

Ha meg az egyház és a vallás miatt mondod amit mondtál hát... Na azt a témát meg végképp hagyjuk... De elfogadom hogy sokaknak nem tetszik mert underground

És ami nem Mainstream azt le kell fikázni

2017. okt. 23. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ki nem állhatom a popzenét, főleg a Music FM-féle vackokkal vagyok így. Tévét egyáltalán nem nézek, mert annyira nincs benne semmi, hogy az nem igaz.


Na, ezt letudva, a Mr pickles szerintem továbbra is egy sátánista moslék, de ha szereted, akkor nézzed nyugodtan, nem szólok bele.

2017. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!