Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mahjmok bolygója háború...

A mahjmok bolygója háború csak nekem ennyire gagyi?

Figyelt kérdés

A net a dicséretektõl hemzseg. Ez a film a klisék és az átverés filmje.


Arra gondolok hogy az elõzetes megigéri hogy na most aztán meg lesz mutatva hogy a földòn élõ embereket hogyan gyõzik le hogyan tudnak felülkerekedni a vadászgépeken tankokon biológiai fegyvereke

Erre kapunk pár roppant klisés karaktert egy kliséz helyszínt ahonnan el nem mozdulna a film jah és a röhelyes klisés karakterek mellé jönnek a röhelyes klisés harcjelenetek ahol a fõszereplõ hiába robbana fel hiába lõnék le hiába jönne lavina hiáb halna éhen mindig túléli. Vagyis a film végén nem de az is klisés szánalmas húzás.

A vége a filmnek pedig baromság. Az eredetib3n azt tudtuk meg a végén hogy az a föld azért sivatag minden mert atombombákat vetettek be elsivatagosodott. Ennek a filmnek meg semmi értelme. Önként kimnennek a sivatagba. A legalapvetõbb az lett volna ha a végén robbannak a bombák az emeberek meghalnak a föld sivatagos lesz.

Ez a film egy nagy átverés. Az elõzetese a címe meg a kritika is megtévesztõ. Egy nagy klisé a gonosz tábornok aki nem is gonosz a jó fõhõs aki nem elég kemény hogy odacsapjon de mindig túlél a követõi komolyan nem agyhalottak mennek a mozikba amit egyszer ellehet lõni vagy tízszer azt nem lehet kétszázszor ráadásul úgy hogy valami hú de forradalminak van beállítva


Az eredeti az egyik legjobb film amit valaha láttam viszont ez valami baromi nagy gagyiság


2017. júl. 22. 04:50
 1/10 A kérdező kommentje:
elnézést az elütések miatt ha ennyi lenne a mondanivalód ne írj
2017. júl. 22. 04:59
 2/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
Egyetértek, én is egy nagy átverésnek éreztem, miután kijöttem a moziból.
2017. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a film a belső vívódásról, karakterekről, és döntéseikről szól.

Nem a bum-bum harcoljunkról.

Persze cím becsapós. Így megértem.

2017. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A belsõ vívódásos film szépen levezetve ami nem klisé az az interstellar illetve a mentõakció. Persze azok profi munkák profi forgatókönyvvel. Ez viszont klisé klisé hátán. Egy eredeti karakter sem volt benne annyira szájbarágós hogy egy ötéves is megértsr.
2017. júl. 22. 09:19
 5/10 A kérdező kommentje:

plusz olyan átlátszó hogy hopp ott az ellenség csak õk robbannak fel. Ott az ellenség jön egy lavina pont oda pont akkor. Ez még mai mainstream mércével mérve ia nagyon gagyi. Attól hogy lassú nem lesz jó attól hogy lassú nem lesz eredeti attól hogy lassú nem lesz mûvészi.

Ráadásul nem is lassú filmnek reklámozták.

Plusz szembeköpi az eredetit amiatt hogy nem robbantak a bombák.

2017. júl. 22. 09:23
 6/10 A kérdező kommentje:
az atombombák ami miatt sivatag a föld kkihal az emberiség nagy része a maradék meg elbutul mert nincsenek szüleik akik megtanítsák õket beszélni a majmok rabszolgái lesznek
2017. júl. 22. 09:25
 7/10 A kérdező kommentje:
ennél sokkal eredetibb a jaj mennyünk a sivatagba mert az buli jó kis kép lesz a trailerbe mekkora terv
2017. júl. 22. 09:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az új majmok bolygója filmek közül mind elég gagyi.


A 2001-es valamiért lehúzzák, pedig az mérföldekkel jobb volt, mint ez a cgi orgia, amit lenyomnak a torkodon, akár akarod, akár nem.


Az eredetihez meg nyilván nem ér fel. De nem is tudna, amit ott ellőttek a végén, azt nagyon egy scifi sem tudja überelni.

2017. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

abszolút egyetértek

az a film a mai napig félelmetes számomra pedig 23 vagyok sokkal jobb a hangulata

2017. júl. 22. 15:58
 10/10 LeonScottKennedy ***** válasza:

3#:

Nem értek egyet, amit leírsz, arra ott van a Forradalom, az szólt ezekről, és valahogy mégis több akció és izgalom van abban, mint a "nagy" fináléban. Ennek a végső nagy összecsapásról kellett volna szólnia, amit a trailer jól be is harangozott, na meg a cím is, aztán mit nem kaptunk a filmben? Hát háborút. Ez a pofátlanság teteje, mintha a film azt mondaná neked, hogy go fuck yourself, jól pofán köptek. Az egész film indokolatlanul lassú és művészies volt, arról nem is beszélve, hogy mennyire kiszámítható.

2017. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!