Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt csak én nem értem a...

Ezt csak én nem értem a Samurai Jack végén?

Figyelt kérdés

SPOILER

ugye mivel Aku-t Jack elpusztította így Ashi nem született meg, ezért megszűnt létezni

de nem abban a pillanatban kellett volna megszűnni létezni mikor Jack elpusztította Aku-t? miért ilyen fázis késéssel az esküvőjük közepén? vagy ha így akartak drámai befejezést, az dramaturgiailag rossz a logikai bukfenc miatt :D



2017. júl. 22. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az időutazós filmekben ez örök dilemma,hogy ha megváltozik a múlt akkor azonnali hatása kell legyen a jövőre,vagy pedig fokozatosan hullámokban változik meg.
2017. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ez az egyetlen hibás epizód. Ott is volt egy ordas nagy hiba, amikor Jack megtalált egy dimenzióskaput, amit valami kék bőrű ballonkabátos csávó védett,és csak úgy engedte volna át, ha legyőzi őt. Nem sikerült, az lett a vége, hogy a ballonkabátos csávó közölte vele, hogy "még nem", tehát Jack-nek ahhoz a dimenzióskapuhoz kellett volna visszatérnie és legyőzni ezt az őrzőt. Nem történt meg. Innentől fogva semmi értelme nem volt annak, hogy Jack visszakerült a saját idejébe.
2017. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet hülyeséget írok, de ott nem úgy volt hogy az 50 év alatt az összes portált elpusztították?
2017. júl. 23. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!