Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TIZ KICSI INDIAN. Ez egy...

Angelika94 kérdése:

TIZ KICSI INDIAN. Ez egy felelmetes film volt amit 1978-ban mutattak itthon eloszor, (ez NEM az 1965-os valtozat! ) es ez volt a cime. Latta valaki?

Figyelt kérdés
Kesobb meg lehetett kapni videokazettan is. A lenyeg hogy NEM Mr. Lucky volt a meghivo, hanem egy TECCHALOTT NAGYBACSI, aki a rokonsagat hivta meg egy angol kastelyba, vegrendelet felolvasasara. O szemelyesen hordta szet a meghivokat a film elejen mindenkihez kulombozo alruhakban. Az unokaoccset pedig Sydney-nek hivtak. O es a baratja mentek le a hetvegere a kastelyba a vegrendelet felolvasasat meghallgatni, masik 8-9 csaladtaggal egyutt. Es a nagybacsi akinek holtan kene fekudnie a koporsoban a kastely katakombajaban, az ahelyett szepen es eggyenkent elkezdi kinyirni a tavoli rokonokat. Pl. Eloszor egy festmeny mogul nez ki, aztan mereg, (azt hiszem) etc. Nagyon hasonlit Agatha Christie "Ten little indians-ara" de, megsem ugyanaz, es sokkal jobb. Egy viharos ejszakan egy orult nagybacsi irtja a familiat. Latta valaki?

#Tiz kicsi indian #orult tecchalott nagybacsi
2017. júl. 25. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírás alapján én erre tippelek:

[link]

2017. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Liki István ***** válasza:
A leírtadból én is ráismertem egy filmre. Sajnos nem emlékszem a címére, de szerintem egyről van szó. Én egy gyenge horrorra emlékszem! Volt benne valami arcra folyatott sav jelenet is!
2017. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Liki István ***** válasza:

Arnold 1973

Szerintem ez lessz! Csak sajnos a magyar változatát nem találom sehol.

2017. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én!

Imádtam!!!!

2017. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!