Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában tényleg...

Trónok harcában tényleg Little finger lesz a legvégén az uralkodó?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Jon + Dany együtt. Petyr legfeljebb a völgyet tartja meg, esetleg északot, ha Sansa elég ostoba lesz hozzá, bár talán már tanult eleget.

Mondjuk az utóbbi rész alapján Jon semmit nem tanult az apja meg a bátyja hibáiból, pont ugyanúgy fogja végezni... hiába a Starkok életképtelenek.

2017. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyes, Jon és Daeneris BIZTOSAN NEM, ugyanis Martin azt nyilatkozta, NEM lesz boldog a vége.


Egyébként a leglogikusabb befejezés: Martin mindenkit! megöl és ő maga ül a Trónra :D


Komolyra fordítva a szót, a fene se tudja, szerintem Jon Winterfall uralkodója lesz - vagy Sansa, ha túlélik.

Hogy kié lesz a Vastrón, azt csak az HBO és Martin tudják. De előbb le kell győzniük a White Walkereket, szóval ott pl. simán meghalhatnak egy csomóan, akár Jon is.


De hogy Baelish legyen az uralkodó, na jó, az elborult dolog, de pl. a Baratheon-fiú (kovács) simán lehetne. :D Bár ő valahol a franc tudja, hol kódorog.

2017. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

:DDD

Kizárt.

Őt még ebben az évadban kinyírják.

Csak figyelj. :P

2017. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2 Ha a Walkerek a fél világot kiirtják, újjá kell építeni a királyságokat, a belháborúkban a hétből marad max három, Jon beleroppan abba, hogy az élete hazugság volt, és merő kötelességtudatból (Stark erkölcsök ftw) marad Dany mellett, az minden csak nem boldog befejezés. :D

Egyébként még Tyrion is uralkodhat, ha azt az elméletet nézzük, hogy ő a sárkány harmadik feje...

2017. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják megmondani a végén, hogy ki kerül vezető pozícióba vagy ha igen, akkor valaki kevésbé fontos karakter, mint pl. Gendry. Már a sorozatban.
2017. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a kiszivárgott forgatókönyv szerint -eddig állítólag mind 2 rész bejött- Sansa halálra ítéli árulás miatt ezen évad utolsó részeiben,és az ítéletet Arya hajtja végre
2017. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudtam, hogy halálra lesz ítélve.

2017. júl. 26. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

az emberi reakciókat elég jól festi le martin.

ha pedig egy csajnak nem jön be egy rá nyomuló pali és a csajnak hatalmában áll ezt kihasználni,akkor keményen ki fog szúrni vele.

ha a trónok harca ez a sztori,akkor valószínűleg az lesz amit írt az előző.

sansa kivégezteti a fenébe.

az is ezt indokolná.hogy megfordult sansa kerete és már nem sodródó báb,hanem hatalmi és döntési pozícióban lévő nő.

szóval elég hamar be is fogja ezt bizonyítani kisujjnak.

2017. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De kíváncsi leszek Kisújj arcára, na meg hogy Arya mit fog vele csinálni. Azért egy nagy pallossal nem nagyon tudnám elképzelni.
2017. júl. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Stewe007 válasza:
7%
Kisujj nem lesz hosszú életű, szerintem Varys fogja kibelezni....
2017. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!