Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régi Barátok köztös részt...

Régi Barátok köztös részt keresek! Valaki tud segíteni? Nagyon hálás lennék!

Figyelt kérdés

A lényege az lenne, hogy kb. a 2000-es évek közepén lehetett, amikor Bartha lakásán Zsolt és Miklós egymásnak estek, már nem tudom pontosan mi volt a kiváltó ok, de valami olyasmi rémlik, hogy Miki eléggé bepipult Barthára, ezért az neki ment, de végül alul maradt, mert Zsolti fiú gyorsabb volt, és egy vázával fejbe csapta Berényit. Valami ilyesmi rémlik. Kerestem többször is, de sajna nem találtam meg, ha valakinek sikerülne akkor azt nagyon megköszönném. Arra emlékszem még, hogy jó rész volt, izgalom is volt benne! Jól megcsinálták!

Viszont, hogy mindenki tudja, hogy miről vagy szó:


[link]



2017. júl. 26. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehetetlen megtalálni. Én sokáig azt a jelenetet kerestem mikor Noémi egy vad buli után idegen házban ébred, Laciék meg mennek érte, az se lett meg. Max RTL Klub-nak elhet másolat minden részről, de azokat meg métlem hogy engednék bárkinek meglesni.
2017. júl. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj az RTL-nek :D
2017. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
bezzeg mikor Emmára támad Baseball ütővel az fentvolt, az tiszta Mónikás jelenet volt.
2019. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!