Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani egy programot...

Tudnátok mondani egy programot amivel naplózhatnám az eddig látott filmeket, sorozatokat?

Figyelt kérdés
Valamelyik videósnál láttam, hogy volt egy olyan program amivel az addig megtekintett sorozatait tudta naplózni, egy ehhez hasonló program érdekelne, amiben nyilván tudnám tartani hogy milyen filmeket és és sorozatokat láttam eddig.

2017. júl. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ha letöltöd a filmeket, akkor átrakod a már láttam mappába
2017. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Imdb.com-on is jelölgetheted.
2017. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Programról nem tudok, én a trakt.tv nevű oldalt használom. Átlátható, van Naptár nézet ahol megmutatja melyik nézett sorozatból mikor jön új rész vagy akár a film premierje. Csinálhatsz listákat, Kijelölheted melyik sorozatot/filmet szeretnéd megnézni és kijelzi mikor jelenik meg. stb stb.
2017. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!