Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amiben egy...

Melyik az a film amiben egy gördeszkás lányból snowboardos lesz?

Figyelt kérdés

A lány nem tudom már hogy amerikai vagy angol e, "profi" gördeszkás, versenyeket is nyert, de az egyik versenyről vissza vagy oda (nem tudom) autóbalesetük lesz, amiben az anyukája életét veszti. Ezután apukájával él tovább, és ha jól emlékszem, eléggé le vannak égve anyagilag, ezért a lány elmegy egy gazdag családhoz házvezetőnőnek(?) a hétvégi házukba egy síparadicsomba. A ház tulajdonosai az apa és az anya (bocsi nem tudom jobban elmagyarázni) és nekik van egy fiuk akinek van egy menyasszonya (később szétmennek, mert ha jól emlékszem a csaj megcsalja a fiút, és egy parti közben szakítanak). A lényeg a hogy a deszkás lány megtanul snowboardozni és megnyer egy versenyt ahol jó sok pénzt kap, és ahogy halad a film úgy a fiú és a lány egymásba szeretnek. Amúgy ami még megmaradt bennem z az, hogy a lány, míg önteni akart a főnökének egy üveg drága bort/pezsgőt, kiöntötte. Meg az hogy a családnak volt egy értékes, féltett Picasso képe.

Bocsi, remélem tudja valaki a címet :)



2017. júl. 27. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Szerelem az Alpokban" című film. :)
2017. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aaaaa köszönöm szépen!!!!!!!!:))))
2017. júl. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!