Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A baratok köztben miért...

A baratok köztben miért utálja Liza és Ágnes Ludwigot és fordítva is igaz?

Figyelt kérdés
Akkor kezdtem el nézni a barátök köztöt amikor Liza meglátta Ludwigot a parkban és azt tudom hogy előtte is erőszakoszkodtak egymással de azt nem értem hogy miért akarják egymást megölni?

2017. júl. 29. 02:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És kb mikor kezdődött ez a sztori hogy ludwig és ágnes együtt hanyadik rész kb vagy melyik hónap
2017. júl. 29. 02:17
 2/4 anonim válasza:
Liza megöltte Ludwig fiát.
2017. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Robi, aki Ludvig fia volt akit Liza megölt,felnyomta ludvigot sikkasztásért,ezért börtönbe került németországban.mikor kiszabadult,megtagadta Robit,aki Feleségűl vette Nórát,de az esküvö napján Liza megölte.Ludvig még elötte gyereket akart Ágitol de ő nem akarta,így megerőszakolta.
2017. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: az új Lizának olyan kerek gyümölcs arca van,olyan mandarin , vagy mi.
2017. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!