Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik gyakran járnak Cinema...

Akik gyakran járnak Cinema Citybe, szerintetek milyen időpontokban vetítik majd a Minden, minden c. filmet?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy az ehhez hasonló filmeket ugyanazon minta szerint szokták adni(a hozzánk legközelebbi kis moziban mindig így van), és ha meg tudnátok mondani, miként van ez általában, megköszönöm. :) Feltételezem, hogy délelőtt nem fogják adni, barátnőmnek lenne jobb úgy, de mondtam neki, hogy szerintem nem esélyes. Premier napon mennénk 3-án. Azt sem értjük miért nem lehet még jegyet foglalni, nem tudom, hogy általában hány nappal a premier előtt szokták meghirdetni. Arra tippelek, hogy 3 nappal előtte azért illik. Előre is köszi a válaszokat! :)

2017. júl. 29. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!