Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van enek a sorozat nak magyar...

Van enek a sorozat nak magyar szinkronya chloe's closet?

Figyelt kérdés
A múlt évben voltam horvatországban egy szalodaban ott volt tv azon volt egy fura csatorna monduk a magyar m2 klónjaa neve kika tv napközben délutan filmek és mesék éjel híradó meg egyéb hírek na ezen a kika tv napal ment egy sorozat (német nyelven és nem csak a sorozat hanem az egész kika tv) a néme címe zoe zauberschrank majd a nyaralas utan haza mentem beírtam ezt a google ba majd rakerestem az eredeti címe (angol) Chloe's Closet na enek a sorozatnak van vagy lesz magyar szinkonja itt egy link wikipédia [link] aki aki tud eről sorozatró és hogy lesze MAGYAR szinkronosan ???vagy van csak egy nagyon eldugot veboldaln az írjón a válaszokat előre köszi
2017. júl. 30. 00:41
 1/3 HalkHogen ***** válasza:
Te egy robot vagy?
2017. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivan én csak egy egyszerű semilyen szitkozodó normalis kérdést tettem fel és nem vagyok robot csak azért az a nick nevem hogy "XRobot" mert igy nem lehet kitalalni hogy kivagyok hól lakom stb re mélem ez megnyugtatot téget
2017. júl. 31. 11:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Valiki már küldene valaszt előre köszi
2017. aug. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!