Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Elementary mennyire jó a...

Az Elementary mennyire jó a Sherlock-hoz képest?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetném össze a kettőt.

De ebben is van dedukció, harcművészet, nyomozás.

Nekem tetszik, de vontatottabb és egyhangúbb. Több szerepet játszik benne a drog és a függőség.

2017. aug. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Benedickt Cumberbatch sokkal jobban játszotta a főszerepet mint az Elementaryban lévő színész. Plusz nekem az is fura hogy az elementaryban egy nő játssza Watsont. A Sherlockért oda vagyok teljesen, az Elemenatryt is elnézegetem de tuti nem lesz a kedvenc sorozatom.
2017. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másik oldalról Sherlock-nek vajon lesz-e még új része? Mert nagyon úgy néz ki, hogy a történet ismét le lett zárva és nincs sehol hír arról, hogy valaha is folytatni akarják.

2-3 éves kiesések a rajongóknak elég erős törést jelentettek.


Sick Boy (Jonny Lee Miller) már T2-ben is ugyan azt a teljesítményt tudta csak nyújtani, mint Elementary-ban. Nem egy nagy színész. A sorozathoz hiánypótlónak jó. Ha már minden Sherlock Holmes-ot megnéztél és vágysz új részekre, akkor jó.


https://www.youtube.com/watch?v=IF4q0W60mVs

2017. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A BBCs Sherlock után kezdtem én is az Elementary-t, nem voltak nagy elvárásaim, de még azokat is alulmúlta. Amerikaik kezébe ne kerüljön Sherlock Holmes! Iszonyatosan gyenge, inkább egy NSIS-re vagy ilyesmire hasonlít, nálam már a nézhetetlenség határát súrolta (aztán 6 kínszenvedéssel teli rész után át is törte).

Nem ajánlom senkinek! Ha a Sherlock után hasonló sorozatra vágysz, minőségben és hangulatban olyan a Doctor Who (Ki vagy Doki?) amit ráadásul ugyan azok írtak egy darabig, vagy a Supernatural (Odaát).

2017. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Benedict előtti Sherlock-ok milyenek a Benedicteshez képest?
2017. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4/5 Szerinrem nem az amerikaiakkal van gond, hanem a

-stúdióval

-a ZSENI forgatókönyvíróval

2018. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!