Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett az új...

Nektek hogy tetszett az új Baywatch film? Zac Efron így megoregedett vagy a sok koksztól változott így meg a feje?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 19:40
 1/4 anonim válasza:
28%
10/5 jóindulattal. Ahhoz képest hogy mekkora sztárok vannak benne elég gyenge lett. Tiniknek max bejön, a gagyi poénok miatt.
2017. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem tetszett. Az elején, amikor a srácnak beszorul a p.cse a napozóágyba es Dwayne Johnson mondja neki, hogy semmi baj, neki egyszer egy nőbe szorult bele egy óra hosszára, hát azon speciel szakadtam a rohogestol. :D


Na meg amikor a néger rendőr felvilagosítja őket, hogy nincs olyan, hogy vízimentős üldözés. "Amit ti csinaltok, az pár csávó üldözpár csávót! Vagy csajt!" :D

2017. aug. 2. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Egy "kellemesen alpári" vígjáték. Nem kell Oscar-díjas erkölcsi magaslatokat várni tőle, csak nézni és élvezni.

Nekem nagyon tetszett, sokat nevettem rajta.

Egyedül David Hasselhoff és Pam Anderson szerepeltetése nem tetszett, mert az nagyon erőltetett volt.

2017. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

"Az elején, amikor a srácnak beszorul a p.cse a napozóágyba es Dwayne Johnson mondja neki, hogy semmi baj, neki egyszer egy nőbe szorult bele egy óra hosszára, hát azon speciel szakadtam a rohogestol. :D"


Valószínű 20 év alatti vagy azért nevettél ezen ilyen sokat, erőltetett az egész film, főleg az eleje a lassított résszel. Nagyon rá akarták húzni a régi sorozatra, közben inkább egy régi sorozat részt nézek meg izgalmakkal.

2017. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!