Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet nézzek meg?

Milyen filmet nézzek meg?

Figyelt kérdés

Filmet akarok nézni de semmi ötletem nincs. Minden műfaj tetszik a maga módján de most valami lazára vágyom. Olyan tipikus kis amerikai családi filmre gondolok. Nem arra amelyik tele van hülyeséggel és valószerűtlen, unalmas dolgokkal hanem amit azért lehet élvezni. De jó a dráma, romantikus, vígjáték is csak kösse le az embert.

Már megnéztem a Halálos iramban és a Harry Potter összes részét :D sorozatot viszont nem szeretnék nézni.


2017. aug. 3. 09:37
 1/4 anonim válasza:

Kémes hármas, A kém, Mortdecai,Másnaposok szerecséje Ha tipikusan családi: Bazi nagy görög lagzi, Miért pont ő

Ha szereted a romantiku filmeket: Csillagainkban a hiba, Szerelmünk lapjai,

Ha

2017. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Annyi film van... Nehéz így kiszűrni neked melyik tetszene. Milyen a hangulatod legfőképpen? Arra a filmkategóriára keress rá a google a legnépszerűbbeket feldobja onnan meríthetsz ötletet.
2017. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vakáció. Jó nevettető film
2017. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Tipikus kis amerikai családi filmek, vígjátékok" valószerűtlenség nélkül:


Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Tucatjával olcsóbb 1,2

Ízlések és pofonok

Újrakezdők - Szerelmes szingli szittert keres

Egy esküvő, nyolc gyerek (Gyerekszomorító igen)

Enyém, tiéd, miénk (2005)

Marley meg én

Apátlan anyátlanok

2017. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!