Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Neked van olyan sorozatod,...

Neked van olyan sorozatod, amit kezdetben valami miatt utáltál, de miután megismerted az egyik kedvenced lett?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

A Szex és New York első filmjét láttam a moziba úgy, hogy előtte egy sorozatrészt sem néztem és emlékszem, hogy nagyon unszimpatikusak voltak a karakterek, de a film megnézése után elkezdtem az elejétől nézni a sorozatot és nagyon megszerettem.


A Trónok harca is hasonló volt, sokáig lemaradásom volt, már a 6. évad ment mire külső nyomásra belekezdtem és az 1. évad első részeinél még túl bonyolult volt, hogy ki kicsoda, de aztán rákattantam és szinte csak akkor álltam fel a gép elöl mikor a konyhába vagy a vécére mentem. Még aludni is sajnáltam. Teljes függőség. :D


Ezeken kívül inkább csak egy egy karakter nem tetszett a sorozat elején, de a közepe felé megszerettem. Pl a Jóbarátokban Phoebet utáltam az elején, de már a 2.-3. évad fele ő lett az egyik kedvencem.

2017. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Game of Thrones

Annyira overhyped volt, mindenki oda volt érte, nem is értettem miért, első pár rész alapján nem tetszett, de aztán beszippantott :D

2017. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is trónok harca, mert a csapból is az folyt, aztán megnéztem és tetszett.
2017. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sense8. Az első 3-4 részt nagyon untam, azután annyira megszerettem, hogy valóban kedvencemmé vált.
2017. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is GoT XD Még egy évadot is megnéztem, annyi esélyt adtam neki, de mégse akart tetszeni. Aztán megnéztem a 6.évadot, és oda voltam érte.
2017. aug. 3. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:

a the walking dead.

megnéztem 4-5 részt,aztán kaszáltam,mert annyira nem érdekelt.

majd 2-3 év múlva ismét nekiálltam és akkor meg tetszett és azóta is nézem,várom az új évadot.

2017. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Twin Peaks

Azt hittem először hogy ez valami tipikus 90-es gagyi baromság. Mintha valami béna szappanoperát néztem volna.

Aztán pár epizóddal később leesett hogy mi is akar ez lenni. Twin Peaks maga a tipikus szappanopera közösség, és ebbe az elcseszett világba érkezik meg az FBI ügynök hogy felderítsen egy nagyon beteges gyilkosságot. A mézesmázos és bájos világ összeomlik a szürrealizmusban és az események furcsaságában.

Egyszerre egy dráma, egy misztikus psychothriller, egy szürreális őrület, egy krimi és egy szappanopera paródia. Imádom.

2017. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Harry Potter sorozat de ma már nagy rajongó vagyok
2017. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nemesreka válasza:
Nekem a Stranger Things. Felkapott volt, és ami felkapott, az biztos rossz alapon nem néztem meg. Tegnap elkezdtem, és már a második évad végén járok. Nem lehet abbahagyni. A trónok harcáról az a véleményem, hogy szintén felkapott, és mint a Stranger Thingsben, abban is tök jó zenék vannak. Nagyon jó sorozat, letehetetlen! Puszi, és bocsi a késői válaszért! :)
2020. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem először nézni a Family Guy-t, akkor hatalmas rajongója voltam és úgy gondoltam, hogy a legjobb sorozat a világon. Az osztálytársaim azonban azt mondták, hogy a South Park sokkal jobb. Egy pár jelenetet megnéztem az akkor újabb évadokból a YouTube-on (ez 2014-ben volt), de nem nagyon nyerte el a tetszésemet, és mivel mindig azzal idegesítettek, hogy hú, ez mennyivel királyabb az FG-nél, egyértelműen egy kissé ellenszenves volt számomra.


Néhány hónap után viszont mégsem tudtam ellenállni a kíváncsiságnak és megnéztem egy részt a 3. évadból, arra számítva, hogy szörnyű lesz, és mit ad Isten, azon az egy részen többször is akkorát röhögtem, mint azelőtt filmen nem nagyon. Egyből utána megnéztem még egy jó pár epizódot és így a sorozat bizarr, de hihetetlenül vicces világa egy hétvége leforgása alatt teljesen magával ragadott.


Nagyon rövid idővel később már nagyobb SP fan voltam, mint FG. Azóta rájöttem, hogy először azért nem jött be, mert nem a legjobb részleteket néztem meg a YouTube-on, ugyanis (szerintem) az SP aranykorszaka az első 6 évad volt. A modern (19. évadtól kezdődően) South Parkot gyűlölöm, de a régi a mai napig a kedvenc sorozatom minden időkből, amíg Family Guy-t már majdnem 2 éve egyáltalán nem is néztem.


A sors furcsa fintora, hogy röviddel azután, hogy megszerettem az SP-t, az osztálytársak szintén pálforduláson mentek keresztül, és onnantól kezdve meg azon ment a vita, hogy szerintük az FG sokkal jobb.


Ja és bocsánat a késői válaszért, az oldal valamiért úgy ajánlotta ki, mintha új kérdés lenne és csak ebben a pillanatban vettem észre, hogy 2017-es, de most, hogy már megírtam ezt a kisregényt, nem fogok visszalépni. :)

2020. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!