Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minden, minden c. filmet vagy...

Minden, minden c. filmet vagy A setét torony c. filmet nézzem inkább meg párommal a moziba?

Figyelt kérdés
Meg akarom lepni páromat evvel, egyikünk sincs oda a romantikus filmekért de ez a trailer alapján tetszett
2017. aug. 3. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már elvesztettem a hitem a Stephan King adaptációkban, rendre elrontják őket. a másikat nem ismerem, de látatlanban inkább arra szavaznék :D
2017. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csak az elsőt láttam,de az romantikus.A másikat nem.Te döntöd el.De akkor talán a második,de nem biztos.
2017. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A Minden, minden nem rossz, de szerintem leginkább a tini lányok lettek vele megcélozva. Én nem voltam elájulva tőle, de aki szereti az ilyesmit, annak egyszer érdemes megnézni, mert viszonylag egyedi a sztori.

Ha viszont ti nem vagytok oda a romantikus filmekért, akkor szerintem inkább ne azt.


21L


21L

2017. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi, véletlen került a végére kétszer :D
2017. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Setét Torony még mindig nem "adaptáció".

Olvastátok a könyveket? Legalább egyikőtök?

2017. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 nem, egyikünk se olvasta.
2017. aug. 7. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem tudom, mennyire lesz érthető és élvezhető. Mi a párommal néztük, a könyvsorozat hatalmas rajongói vagyunk, de a filmben nem vitték túlzásba a sztori magyarázatát - mivel folytatás, gondolom feltételezik, hogy a néző ismeri a világot, meg a történet alapját - szóval lehetséges, hogy úgy érthetetlen lesz. Egyébként jónak jó, nekünk tetszett, csak nagyon rövid, nem igazán fejtik ki a dolgokat.
2017. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!