Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná a Halottnak a...

Valaki leírná a Halottnak a csók c. sorozat végét?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a napokban, a pilot tök jó volt, de aztán annyira unalomba fulladt, hogy egyszerűen nem tudom folytatni, mégis érdekelne a vége, meg hogy mi lett a karakterekkel. Kritikát nem találtam. Szóval mi lesz Chuck és Ned kapcsolatával, kiderül-e az "apagyilkosság", a nénik úsznak-e valaha újra, Olive túlteszi magát Neden? Egyéb érdekesség? Köszönöm!

#daisies
2017. aug. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nincs rendes vége, gondolom nem volt elég nézett, és elkaszálták a sorozatot a készítők.


A legvége annyi, hogy Ned és Chuck becsönget a nénikhez, ajtót nyitnak, és kész, vége.


Kiderül az apagyilkosság, Ned vissza is hozza, Chuck átveri Nedet, és az apja életben marad, kis bonyodalom után eltűnik.


A nénik újra úsznak, világkörüli turnéra is mennének, bár abból végül nem lesz semmi.


Olive és Chuck barátok lesznek, együtt is élnek egy darabig, Olive beleszeret másba.


A nyomozó, nem jut eszembe a neve, nem találja meg a kislányát, de a könyvét kiadják, így sejthető hogy valamikor majd újra együtt lesznek.

2017. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. aug. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!