Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Paul és Paul Junior tényleg...

Paul és Paul Junior tényleg összevesztek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy azért lett vége a sorozatnak mert Paul és Paul Junior összevesztek és kettéváltak majd kicsivel később valamelyikük feljelentette a másikat is. Ez igaz vagy csak meg volt játszva?

2017. aug. 4. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nezettseg eses miatt lett vege a sorozatnak ugy tudom. Osszeveszes utan is ment a sorozat tovabb. Igaz mas neven.


Szerintem ha kamu lett volna mara mar kiderult volna, hisz evek ota nem forgatnak. A sok ott dolgozo kozul vki tuti elpletykalta volna.


Volt birosagi ugyuk, de az a kozos ceg miatt volt, nem pedig balhe miatt. Az oreg kiakarta vasarolni a cegbol a fiat (resztulajdonos volt a Jr.), de aron alul.

2017. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!


A sorozat valóban ment tovább, de amennyire én emlékszem nem volt hosszú életű, talán 1-2 évad volt csak (vagy még annyi sem)? És én erre hallottam azt, hogy végül azért lett vége, mert még ezen IS összevesztek, Paul nem akarta hogy Paul Junior az ő műsorában népszerűsítse magát és ezért inkább befejezték a sorozatot. Nem tudom, hogy igaz-e.

2017. okt. 19. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tuti nem igaz. Az occ elég nagy szarban volt és van is. A lassan 10 évvel ezelőtti válság miatt eléggé visszaestek a rendelések (Sr nyilatkozta ezt), kellett volna nekik a sorozatból származó plusz pénz és népszerűség.



Amúgy eléggé friss hír, hogy 2018ban visszatérnek a Discovery-re új sorozattal.

2017. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!