Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok valami jó kis...

Ajánlanátok valami jó kis misztikus/fantasy/sci-fi/horror/vígjáték/romantikus filmet/filmeket ami nem gagyi?

Figyelt kérdés
Olyasmik is jöhetnek mint pl: Ördög bujt beléd, hívatlan vendég, Project x: a buli elszabadul, rec1/2, Underworld, Annabelle, Zombieland, Valami követ, Z világháború, Paranormal activity, sinister 1/2, Krampusz, Démonok között 1/2, Sétáló agyhalottak, Legsötéttebb óra, 51-es körzet.

2017. aug. 6. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Inception

Shutter Island

Matrix

Star Wars

Interstellar

Back to the Future

Sherlock Holmes filmek


sorozatok:

Doctor Who

Sherlock

Luther

Better Call Saul

2017. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- Híd Terabithia földjére

- The Illuzionist

- Blair Witch project, Gu-jon, Ringu, Exorcism, meg nekem a Scream típusúak is tetszenek :)

- Haláli hullák hajnala

- LotR

- Szitakötő

- Pillangó-hatás

- Vörös hegedű

- A tökéletes trükk

2017. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Charmed, Hex (angol és tk jó), Fargo, True Blood (bár ez egy idő után eléggé...), Trónok harca...
2017. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Coherence -ezt én angol szöveggel, magyar felirattal találtam meg (kicsit misztikus meg tudományos, összekuszált szálas)

Az időutazó felesége (romantikus, izgis, ötletes)

Dinotópia - én ebből a kétrészest láttam ,de van 6részes is (kalandos)

Földtenger kalandorai (Ez is két részes, és asszem a "varázslója" a folytatása - Misztikus, középkori közeg)

Majmok bolygója (Sok nagyrészes - ez kicsit olyan időutazós jellegű is meg olyan kalandos meg nemtom akció van benne még)

Tulipános Fanfan (én ebből az újabbat láttam, de van egy régebbi is, szándékomban áll megnézni, mert a feldolgozás nagyon tetszett; ez ilyen romantikus, pörgős vígjáték)

Az átok (több részes, misztikus horror)

Silent hill (több részes, zombis, misztikus, meglepő, fordulatos, több részes)

Most hirtelen ezek jutottak eszembe

2017. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.vagyok,eszembe jutott még pár


A kocka -3részes ez ilyen scifis féle meg kalandos is; nekem a 2.a kedvencem, utána a 3. utána az első

Elvarázsolt kastéy -Eddie Murphyset láttam belőle, szórakoztató szerintem, meg asszem, lebilincselő is volt

Időbűnök-ez is ilyen jól összekuszált, nagyon klassz

De ja vu -ASszem így kell írni a Dezsávűt, az is ilyen időutazós

2017. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!