Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az orosz háborús filmeket...

Az orosz háborús filmeket miért nem szinkronizálják le?

Figyelt kérdés
Készült magyar szinkron a Sztálingrádból, de az egy trágya volt. De még leszinkronizálták a Csalóka Napfény másik két epizódját, amit láttam az M5-n még ősszel. Előttük utoljára a Taras Bulba-Admirális kettőből készült magyar verzió, pedig még sok jó filmjük van: Breszti Erőd, 9.Század, Csendes Őrjárat, Csata Szevaszropolért, Út Berlinbe, Leningrád, Jövőből Vagyunk 1-2, stb. Igaz, sokszor erős benne az orosz propaganda, de szerintem verik az amcsi filmeket, mert ha valakik, akkor az oroszok nagyon jól ábrázolják a háborút, mert ők átélték, nem csak tévéből látták azt.

2017. aug. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a remake Sztálingrádra gondolsz...


Mert a régi az nagyon is jó film. ;) Igaz hogy annak van szinkronja.

2017. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 93-as klasszikus, meg az előtte készült 89-es is, de amit 2013-ban forgattak, az gyalázat.
2017. aug. 8. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem azért,mert az orosz filmek 99% olyan,hogy ha az alapötlet vagy a téma elképesztően jó is,ők képesek abból is unalmas,ritmus és tempó nélküli sza-rt csinálni.

és hiába vannak a háborús filmjeikben egészen jó akciójelenetek ha a film többi része annyira rossz,hogy nézhetetlen.

pl a csata szevasztopolért.

elképesztően érdekes sztori,plusz kb 15 éve a mesterlövészek a legérdekesebbek talán a speciális alakulatok közül a filmekben,oszkárt is nyert a téma,pedig ott a főszereplő egy megszálló hadsereg katonája volt nem hazafi stb

erre kb 1 hónapja küzdök a filmmel,mert nem lehet egybe megnézni,annyira tele van üresjárattal.

szerintem ezért nem készül szinkron,mert a néző vagy bealszik rajta,vagy elkapcsol,hiába lenne jó és rendkívül érdekes az alapsztori ha a kivitelezés nézhetetlen.

ilyesmiért én sem adnék egy forintot se,nemhogy szinkron színészeket fizetni érte.

2017. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!