Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Barry (Grant...

Szerintetek Barry (Grant Gustin) visza tér Flashként a Flash a villám sorozadba vagy Wally (Keiynan Lonsdale) vesszi átt a helyét mint új Flash?

Figyelt kérdés
Személy szerint én annak örülnék ha Barry (Grant Gustin) maradna és wally (Keiynan Lonsdale) egy rövid idöre venné átt a helyét még vissza tér az eredeti Flash.

2017. aug. 9. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt a trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=bYDdu_mC6cI


Nekem úgy jött le, hogy kezdetben átveszi, később pedig mégiscsak megpróbálják Barryt visszahozni :)

Csak kérdés, hogy 1. rész végén, 2. részben vagy mikor

2017. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg néztem nagyon sokk trilert elmélettet stb . De ha mégse jönne visza nekem hiányozna Barry karaktere a sorozatból 1 mert ő a föszereplö egyben a mozgató rugó is ammi nélkül nem lenne sorozzat 2 mikór egy éve rá bukantam erre a sorozzatratot neten keresztül az ő karaktere fogot meg ami miatt folytattam a nézését mint ahogy mások :D .És Wally szerintem nem lenne olyan jó Flash mint Barry volt. És még olyan meszze van oktober 10 XD
2017. aug. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!