Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer olyan filmet ami...

Valaki ismer olyan filmet ami nagyon hasonlít a Hotline Miami-ra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri a hotline miami-t: egy retro wave 8 bites jatek. Miamiban játszódik és állat maszkos bérgyilkosok vannak benne. Van története is de nagyon hosszú leírni. Lényegében én olyan filmet keresek ami ilyen retro wave stílusú és gyilkolnak benne.jo lenne ha Miamiban jatszodna de jöhet olyan is ami nem ott történik. Vagy akár ezekhez hasonló.

2017. aug. 9. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ismerem a játékot, de filmet nem igazán tudok.

Pedig jó párat láttam már.

2017. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Drive, Ryan Gosling-gal. Ez olyan hangulatú, nagyon jó film, bár hozzáteszem nem mindenkinek készült van benne valami művészi de ez csak hozzáad az élményhez.
2017. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhhh köszönöm. Az nem baj ha művészi. Azt tudom értékelni nagyon, hisz én magam is valami művész szerű vagyok
2017. aug. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!