Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan szerepelhetnék filmben?

Szraki kérdése:

Hogyan szerepelhetnék filmben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon-nagyon nagy vágyam az,hogy szerepelhessek egy filmben de nem tudom,hogy hogyan induljak el. Szerintem a tehetségem megvan hozzá most gimnazista vagyok és az orszagnak eléggé a déli részén Somogy megyében élünk, az pedig nem megoldható,hogy hetente több alkalommal is Budapestre és egyéb nagyon fenti helyre utazgassak emiatt.Emellett nem szándékozom olyan szakon folytatni ami kapcsolódik a filmiparhoz és egyébhez csupán szeretném kipróbálni magam ilyen téren is! Van valakinek bármi ötlete? Előre is köszönöm!
2017. aug. 10. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát,szerintem először járj el egy színjátszó körbe,ott értenek ehhez és megmondják,hogy tényleg megvan-e a tehetséged.

Ők akár mondhatnak meghallgatásokat is,

ahová érdemes lenne elmenned.

Persze ne azt gondold,hogy majd egy szuper filmbe fogsz először bekerülni,amit a moziban is játszani fognak. :D

Eleinte kisebb filmekben fogsz szerepelni,utána gondolom fokozatosan küldenek magasabb szintekre,ha elég tehetségesnek találnak.

Szerintem mire eljutsz egy komolyabb filmben való szereplésig,akár 5 vagy több év is eltelhet,de soha ne add fel,ha tényleg szeretnél szerepelni egy "rendes" filmben!

Sok sikert!

2017. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Ha hirdetnek castingot statisztának vagy más szereplőnek, akkor jelentkezz.
2017. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!