Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jóban Rosszban-ban ki az a...

A Jóban Rosszban-ban ki az a nő, aki Konráddal él együtt?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem néztem.Most kezdtem el újra kb.másfél hónapja.De ki az a nő és mit kell tudni róla?Mivel foglalkozik?Mert eddig még egyszer sem láttam,hogy kijött volna Konrád házából.

2017. aug. 11. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ő Aliz. Konrád barátnője. Ugyanúgy a maffiában van mint Konrád. Ezzel foglalkozik :D

Ha még lenne kérdésed megpróbálok válaszolni

2017. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem abba a Mariannba volt szerelmes Konrád?Mert most azon kaptak össze Rolanddal,hogy az ölette meg a szerelmét.És ennek az Aliznak van valami polgári foglalkozása?Vagy a bűnözésen kívül jem csinál mást?
2017. aug. 11. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

De Mariannba volt szerelmes aki Milán meg Bori anyja volt. Viszont Roland megölette Mariannt és Alizra fogta. Ezen megy most a balhé hogy kiderült ez. Aztán mikor Aliz visszatért, elmondta Konrádnak hogy neki semmi köze a nő halálához, és újra összejött Konrád vele.

Szerintem nincs polgári foglalkozása. Legalábbis mindig a maffiával kapcsban mutatják. De már nyomoz utánuk a rendőrség. Nem tudom mi lesz így.

2017. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt írod,hogy újra össze jött vele.Tehát régen Konrád csaja volt Aliz?

Én azóta nem néztem,hogy Budai Krisztián meghalt,ez volt azt hiszem 2012 decemberében vagy 2013 januárban.

2017. aug. 11. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Huhh az nem most volt :D majd visszarázódsz idővel :)

Igen ők már egyszer együtt voltak, csak Roland bekavart, hogy Konrád jöjjön össze Mariannal, ezáltal meg akarták gyengíteni Kondrádot, mert szerelmes lett. Mariann egyébként Zsuzsanna ikertestvére (Zsuzsanna pedig Roland anyja volt) tehát mivel ikertesók voltak, Konrád az előző szerelmét látta benne.

Ugye emiatt megcsalta Alizt Mariannal. Szakitott Alizzal.


Lehet kicsit zavaros így elolvasva :D

2017. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi
2017. aug. 12. 13:45
 7/8 anonim válasza:
és hogy hívják a Tündét alakító színésznőt, aki a milánnal jár?
2017. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az valami szinkronhang,Bogdányi Titanilla,de nem biztis
2017. aug. 18. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!