Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Annabelle 2 - Logikai hiba,...

Annabelle 2 - Logikai hiba, vagy csak én nem értettem a filmet? (Spoileres kérdés)

Figyelt kérdés
Addig tiszta, hogy a kislány (vagyis inkább a démon) a babában élt tovább, de utána beleköltözött a rokkant lányba, a babában is benne volt, a madárijesztőben is, és mindezt egyszerre?
2017. aug. 13. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a kislány és a démon 2 külön dolog volt. Ha figyelsz a filmre, elmondják benne, hogy a démon szállta meg a babát, és kihasználta a halott kislányt, hogy megszerezze a szülei lelkét. Úgyhogy benne lehettek egyszerre a lányban és a babában is szerintem. Viszont a madárijesztőbe meg abszolút nem költözött be semmi, ezt nem is tudom, miből gondolod. :D
2017. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De volt benne egy olyan jelenet, hogy az a démon belülről szétszakítja a madárijesztőt és előbújik belőle, amikor ott a fészerben a nagyobbik csajt ijesztgette. :D Viszont közben a házban is bent volt, a rokkant lányt is megszállta és ott meg a legkisebb csajt ijesztgette. A két jelenet pedig egy időben játszódott, tehát hogy lehetett 2 helyen egyszerre a démon?
2017. aug. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!