Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki aki latta a good night...

Valaki aki latta a good night mommy-t segitene?

Figyelt kérdés
Nem ertem a filmet. Ahogy neztem a felirat vegig csuszott es nem sikerult megerteni, meg hat ugyy elvezhetetlen nezni. Annyit sikerult megertenem hogy talan az iker teso az meghalt, de a gyerek az igazi anyukat gyujtotta fel vagy most mi van?
2017. aug. 13. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh 2 éve láttam, de arra emlékszem, hogy igen, az ikertesó (Lukas) meghalt, a kissrác (Elias) pedig nem tudta feldolgozni és odaképzelte az egész film alatt maga mellé a Lukast, mintha még mindig élne. Egész film alatt kételkedett abban, hogy tényleg az édesanyja van a házban vagy egy másik nő aki csak eljátsza a szerepet. Mivel az édesanya nem látta ezt a Lukas hallucinációt, mint amit Elias ugye látott, ezért a film végén a padlóhoz ragasztotta az anyukát és kérdőre vonta őt, hogy ha ő tényleg az édesanyjuk akkor neki is látnia kéne Lukast, hogy mit csinál éppen stb. De az anya erre nem tudott válaszolni és ezért a srác felgyújtotta a házat vele együtt. :(


Aztán ott a végén sétálnak a mezőn hárman boldogan, az anyuka és a két kissrác, azt lehet úgy értelmezni, hogy


1.most már Elias boldog, mert "visszakapta" az "igazi anyukáját" és Lukas is ott van velük (tudjuk, hogy mindkettő személy csak Elias képzeletének szüleménye, hallucináció)


vagy lehet úgyis értelmezni,


2. hogy a mennyországban vannak mindhárman, mert a tűzben Elias is bennégett az édesanyjával.

2017. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!