Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hová tűnt Szellem a Trónok...

Higgany kérdése:

Hová tűnt Szellem a Trónok harcából?

Figyelt kérdés
A falon felejtették a hatodik évadban?

2017. aug. 15. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Valszeg igen. Vagy Winterfellben.
2017. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Daario Naharis sem szerepelt még úgy vettem észre, vele mi van?
2017. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Daario Naharis-t Meerenben hagyta a Második Fiakkal, hogy rendet tartsanak. Lényegében Tyrion tanácsolta ezt, hogy Dany ne vigyen szeretőt Westerosra.
2017. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Szellem pesig Deresben van.

2017. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ghost Winterfellben maradt, a mostani ötödik epizódban Sansa utal is rá, hogy nem mindenki tudja olyan türelmesen ülve visszavárni Jon-t mint Ghost.


Daario pedig Meerenben maradt a zsoldosokkal.


Hozzáteszem ez egy borzalmas döntés volna a valóságban, ugyanis Daenerys érdemi politikai vezetést nem hagyott hátra, csak elment dothrakikkal, unsulliedokkal, sárkányostól Westerosba.

2017. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már azt hittem felmondott mert nem szerepelt mióta Jon feltámadt:D
2017. aug. 15. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Megmondom miért nem mutatják, mert rendkívül drága szerepeltetni, meganimálni, hogy úgy tűnjön, úgy mozogjon, mint egy valódi farkas.

Az előző évadban is alig szerepelt, mert akkor Wun Wun-ra költöttek a büdzséből, most meg a sárkányra.

Azért kellett ki is nyírni, hogy ne menjen rá több pénz, mármint az óriásra. Egyébként majdnem Szellem volt, akit kinyírtak, de inkább az óriást választották végül. Szóval, ja, nagyon gáz... :/

2017. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, elvileg ebben az évadban lett volna Ghostnak egy rövid szerepe, amikor Jon elbúcsúzik tőle, a Sárkánykőre induláskor, dehát a CGI budget magas, tehát spórolás miatt kimaradt még ez is.
2017. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor elindultak a falról Deresbe, akkor is kispórolták a bandából... :(
2017. aug. 15. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:

a falon hagyta a fekete várban a soriban.

amúgy jon és szellem teljes varg kapcsolatát kihagyták és aryáét is eléggé elfelejtették,pedig a varg vs sárkány téma előbb utóbbi bekapcsolására akár pénzt is tettem volna egészen addig amíg a sori ennyire kispadra nem tette a témát,kivéve brennél,bár ott is elég karcsú.

2017. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!