Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alakul a szerelem Daenerys és...

Alakul a szerelem Daenerys és Havas Jon között?

Figyelt kérdés
Elég félreérthetetlen volt az a szemezés köztük, szerintetek mi lesz belőle?

2017. aug. 15. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A kiszivárgott forgatókönyv részletben az van, hogy dugni fognak ebben az évadban.
2017. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
egyre szarabb lesz ez a sorozat
2017. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi ez a kérdés? Mi sem tudunk (tudtunk) többet nálad.

Amúgy nem szarabb a sorozat, mondjuk van pár elvarratlan szál, és halál se nagyon volt sajnos ebben az évadban.

2017. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
De sajnos szarabb. Kiszámítható kliséhalmaz. Az eddigiek során nem volt olyan hogy mindenki megmeneküljön az utolsó pillanatban csak mert védi őket a plot armor, illetve, hogy már mindenki teleportálni tud... Arya-Sansa erőltetett konfliktusa, Jon-Dany gagyi szerelme, és még lehetne sorolni. Fanservice az egész
2017. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, rosszul fogalmaztam. Lehet, hogy ez csak félresiklás volt, és az utolsó résztől minden úgy folytatódik, ahogy abba maradt a 6. évaddal. Nekem sem tetszik annyira mint az eddigi évadok, de azért mégsem szar, csak rosszabb mint az eddigiek. Pedig reménykedtem benne, hogy színvonalas lesz a sorozat befejezése is :(
2017. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig nekem nem volt bajom, csak ez a legutóbbi rész... Az a baj hogy Dany meg Jon tuti összejönnek pedig rohadtul nem illik Jon karakteréhez ez a kapcsolat. Reménykedem azért még egy ütős évadzáróban, de a könyv sajnos még mindig mérföldekkel jobb.
2017. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna, Dany nem érné meg a 8. évadot. Pont azt hiányolom ebből az évadból, hogy hulljanak a fontosabb karakterek. A 6. rész meg egy vicc volt, többször is elhittem, hogy na most megöltek valakit, erre... megint csak egy statiszta halt meg. Persze a 6. részben ezen kívül még egy csomó hülyeség volt.
2017. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!