Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan sorozatot,...

Ajánlanátok olyan sorozatot, amelynek komolyabb mondanivalója van?

Figyelt kérdés
PL, mint a Leftovers vagy American gods. Ha tudtok valami jó sorozatot és nem teljesen komoly, attól még leírhatjátok :) Köszönöm

2017. aug. 16. 18:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mr. Robot esetleg, abban van mondanivaló és igazából nem csak kockáknak való, hiába állnak hacker-ek a középpontban. Egy jó kis társadalomkritika, mint például a Harcosok Klubja is, ami úgyszintén mindig aktuális marad. (Habár az nem sorozat, de remek film a maga nemében.)
2017. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az american gods-nak mi a mondanivalója?:D mondjuk ha az tetszett akkor ajánlom: hannibal, preacher
2017. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: A Mr.Robotot már láttam, köszi a választ :)

#2: Sajnálom, hogy neked nem adott semmit a sorozat

2017. aug. 16. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszett a Mr. Robot, akkor Halt and Catch Fire
2017. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a Búra alatt. Az alap sztori sem sablonos, és komoly pszichológiai témákat vonultat fel.
2017. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én sem értem hogy jön a komoly mondanivalóhoz az american gods.

nah mindegy.

a tv sorozatok inkább szórakoztatni akarnak,nem tanítani,de van egy kettő ami bevállalja.

a the walking dead remekül bemutatja,hogy az életben maradáshoz nem elég alkalmazkodni az új helyzethez,mentálisan is át kell alakulni.

aztán erkölcsi dilemmákkal szembesít a fekete tükör sorozat.

2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Black Mirror - minden rész egy másik történetet. Nekem nagyon tetszett :) mindegyik rész elgondolkodtatott utána .
2017. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Black Mirror S01E01-ét hagyd ki, de amúgy valóban egy szuper, erős mondanivalóval rendelkező sorozat, aminek minden része külön-külön értékelhető. Fantasztikus élmény volt számomra!
2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hatalmas kis hazugságok a best
2017. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8: Miért hagyjam ki az első rész? Van valami jelentősége vagy csak nem jól sikerült?
2017. aug. 19. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!