Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca s07e06. Kié az...

Trónok harca s07e06. Kié az első maszk?

Figyelt kérdés
Sansa megtalálja Arya maszkjait, a második Walder, de ki az első? Férfi ha jól láttam, a waif nem lehet...

2017. aug. 17. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de az arcok helyett esetleg legközelebb egy agyat is szerezhetne, mert neki nincs sok.
2017. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én Sanasát se mondanám olyan húú de okosnak.
2017. aug. 17. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Lexarom, hogy kié, mert még nem láttam.

Oké, hogy kiszivárgott, de úgy terveztem bevárom a hivatalos megjelenést.

Jó lenne, ha máskor figyelmeztetnél a spoilerre!

2017. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elárulnád, hogy ebben mi a spoiler????

Ha eddig nem esett le hogy Aryanak vannak maszkjai akkor azt nagyon sajnálom!

2017. aug. 17. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt ne mondd nekem, hogy ez akkora spoiler lenne. mi is tudtál meg belőle? milyen poént rontott el??
2017. aug. 17. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Azért Sansa jóval okosabb, mint Arya. Pl. amikor az előző részben Arya azt mondja neki, hogy le kéne fejeznie azokat, akik csúnyát szólnak Jonra, az eléggé ostoba beszólás. Meg úgy kb. részről részre hülyébb.

Sansának igaza van, ő szerezte vissza északot és nem Jon. Jon meggondolatlan módon belevágtázott Ramsay csapdájába és a halálba vezette az északiakat. Ha nincs ott Sansa, Robin Arryn (tényleg, vele mi van?) lovagjaival, akkor levágják mindet.

Szóval Sansa még azt is teljesen jogosnak érzi, hogy elég a testvérkéi meggondolatlan ötleteiből.


De, hogy ne csak off legyen...ez az arcos dolog eléggé értelmezhetetlen a sorozatban. De lehet az egyik korábbi Frey áldozat arca.

2017. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Minden apró részlet spoiler.

Eddig is tudtam, hogy vannak maszkjai, de az, hogy Sansa megtalálja nem evidens +

Miért kellene tudnom előre, hogy ebben a részben szó lesz róla?

Egy apró momentum, amit már előre tud az ember... Lehet neked semmiség, de van aki nem szereti előre tudni az ilyen apróságokat sem.

Olyan nehéz lett volna jelezni? Vagy egy kicsit árnyaltabban feltenni a kérdést?

Hiába pattogsz és érzed magad vérig sértve, amiért szóvá mertem tenni.

2017. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Előttem írónak: az oké, hogy minden részlet spoiler a következő részből, és nem szeretnél semmit előre megtudni, de akkor miért mentél rá egy kérdésre, aminek az első mondatából kiderül, hogy a következő részre vonatkozik?

A kérdésre válaszolva én sem tudom, kié lehet az első maszk.

2017. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. szerintem is ez így teljesen egyértelmű
2017. aug. 17. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hiába pattogsz és érzed magad vérig sértve, amiért szóvá mertem tenni."


De már a címből kitűnik, hogy számodra ez a kérdés 100%-ig spoiler. Mi a francért kattintottál ide? Remélem most nem érzed vérig sértve magad, hogy szóvá mertem tenni...

2017. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!