Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Orphan Black sorozat...

Az Orphan Black sorozat végéhez ti mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én annyira nem vagyok vele kibékülve, mert hirtelen a nagy hatalmas Dyadet és Neoluciót viszonylag könnyen megbuktatták az adatok kiszivárogtatásával és a végén Johnnak/PT-nek alig maradtak emberei is, akik megvédték volna.


Illetve én azt vártam, hogy végül Kira apja lesz az, aki a háttérből mozgatja a bábokat.



2017. aug. 17. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ment az könnyen. Sok mindenen mentek keresztül a klónok (főleg Sarah) mire le tudták győzni a Neolúciót. Nekem tetszett a vége. Elég jól lezárták. Annyi hibát tudok felhozni, hogy igen Kira apját legalább említhették volna. Cosima barátnője Shay is olyan hirtelen tűnt el, pedig direkt gyanússá is tették. Szerintem akartak még vele kezdeni valamit.(Szeretem azt a színésznőt aki játssza, azért érdekelt volna.) Plussz van egy pár régebbi szereplő még, akik olyan hirtelen tűntek el pl. Vic, Angie. Gondolom ők se értek rá. Michael Mando is már más sorozatban kapott fontos szerepet.

Amúgy a Kira apját alakító színész a Trónok harcában szerepel és azt olvastam nem ért már rá az Orphan blackre.

2017. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Trónok harcában ki ő?


Ja még egy valamit kihagytam: Siobhan. Nagyon jól eltervezte, hogy mi fog történni. Tudta, hogy ha leteszi ő és Ferdinand is a fegyvert, majd elindult az eldugott fegyverért, akkor az már nem lesz ott, mert Ferdinand megtalálta, nála viszont lesz egy és lelövi, aztán leül a székbe, ahol a másik eldugott fegyver van és így végez vele.

Azonban így tudta, hogy nagy rá az esélye, hogy belehal, mivel megírta a búcsúzóját. Ezzel szemben megtehette volna, hogy egyből lelövi Ferdinandot és lebukik bízva benne, hogy az nem tud visszalőni időben.


Gondolom kb. az lehetett a cselekedete mögött, hogy Ferdinand hátha jobb belátásra tér, elhúz onnan és majd Rachellel élnek együtt, így Rachel se marad egyedül.

Ez szép és jó Siobhantól, de én a helyében inkább Saraht és Kirát tartottam volna előrébbvalónak.

2017. aug. 18. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Daario Naharis a neve. Én még csak a 2. évadnál járok a Trónok harcában, így többet nem tudok mondani róla.


Igen, előre tudta S., hogy mi fog történni. Nekem úgy tűnt, hogy ha akarta volna, másképp is végződhetett volna és nem hal meg. Minden esetre én nagyon sajnálom, de Sarah most már magára van utalva és felnőttként kell viselkednie. Nagyon nézném tovább... :(

2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fel se tűnt, hogy ő volt Daario.
2017. aug. 23. 22:00
 5/6 anonim válasza:
Nekem Alison nem tetszett annyira. Már úgy megszoktam a személyiségét meg frizuráját, most meg hirtelen megváltozott, ami nem tetszik.
2019. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, Allison maradhatott volna önmaga. Eleinte nem bírtam, de aztán megkedveltem ahogy van, erre más irányt vett.
2019. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!