Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki győzne egy...

Szerintetek ki győzne egy doctor strange vs bosszúállókban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen bosszúálló felálást nézünk. Egyébként valszeg bosszúállók mert Marvel kapitánnyal nem nagyon tud elbánni Strange. Továbbá Hulkkal sem és így tovább (vasember, (valószínüleg) Thor, vizíó stb...)
2017. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem tudna. A Bosszúállók eleve létszám fölényben vannak, és pl Hulk-kal vagy Thor-ral nem tudna mit kezdeni.

Viszont szerintem Wanda el tudna bánni velük. Sokkal erősebb, mint MCU-ban látni.

2017. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a képregény re gondoltam. Hanem a filmre thor, hulk, vasember, amerikai kapitány, hangya, pokember stb.
2017. aug. 18. 13:57
 4/21 A kérdező kommentje:
A filmbe mondták is, hogy a bosszúállok csak a fizikai fenyegetéseket tudják elhárítanni. Meghát doctor strange mágus ottvan neki a tükör dimenzió, a repülő köpenye meg a zöld varázsköve.
2017. aug. 18. 14:00
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hulk pedig fizikailag a földbe tudja döngölni Doctor Strange-t.

A Bosszúállók túl nagy erőfölényben vannak, egyedül az Idő kő segítségével, lenne nagyobb előnye, de azzal se nyerné meg a csatát.

2017. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na ésha hulkot a tükör dimenzió ba zárja a többiet meg elintézi az idő kövével?
2017. aug. 18. 14:46
 7/21 anonim ***** válasza:
láttunk rá példát a filmben hogyan hullott darabokra az a kis tükördimenzió :D
2017. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Naja de azt mágusok irányitoták hulknak nincs varázs ereje. Hirtelen beugrott hogy ugye ottvan az idő köve vagymi amivel dormammut idő hurokba zárta úgyanezt eljátszhatja hulkal meg a többiekkel:)
2017. aug. 18. 15:05
 9/21 anonim ***** válasza:

Látszik, ki az, aki csak a filmeket látta. XD XD Na, mindegy a kérdésed úgy is csak ezekre vonatkozott.

És szerinted erre nem számítanak? Annyira hülyének tartod a Bosszúállókat, hogy erre nem készülnének?

Az Elme Kő kapásból, szerintem, veri az Idő Követ, a előbbi erejével pedig ketten is rendelkeznek.

Az Idő Követ pedig bármikor le lehet akasztani Strange nyakából.

2017. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom az idő kövel manipulálni lehet az időt. Nade ha igy nemis birna velük szerintem 1v1 be legyőzné bármelyiket xD
2017. aug. 18. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!