Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney szerintetek készül...

A Disney szerintetek készül így a Star Wars univerzum jövőjére?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit morbid a kérdés, de még lesz több Star Wars antológia film, ami a régi trilógiához kapcsolódik, (jövőre jön a Han Solo film, aztán várható egy Boba Fett film, elvileg egy Obi-Wan film előkészítése már zajlik, és akkor még ott a sokat emlegetett Vader és Yoda film is pletyka szinten) gyanítom némelyikben benne lesz Vader is, ha másban nem a Vader filmben biztosan.


Szerintetek James Earl Jones-szal vesznek fel előre dialógusokat, mármint, sajnos senki nem él örökké, lásd Carrie Fisher váratlan halála, és James Earl Jones már 86 éves, szerintem logikus lenne a Disney részéről, ha a biztonság kedvéért most csinálnának vele egy rakás dialógust és később, ha sajnos szükség lenne rá, tehát már nem élne, mikor kijön a Vader film, azokat használnák fel egy komoly szerkesztés után. Elvégre Vader mint karakter egyrész maga a megjelenése, a jellegzetes szuszogása és James Earl Jones hangja. Bárkit be lehet öltöztetni Vadernek, de ha már nem fog élni Jones, akkor szerintem sok rajongó nem tudna mit kezdeni egy másik Vader hanggal.


Ugyanez igaz Frank Oz-ra is mint Yoda hangjára, ő 73 éves.


2017. aug. 18. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel előre több évvel nem tudják, hogy mit mondd majd Vader, így szerintem nem.
2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1! Ebben tökéletesen igazad van, de ezért írtam, hogy azokat egy komoly hangszerkesztés után használnák fel. Ha megnézed CGI Tarkint a Rogue One-ból, bár nem tökéletes, de gondolom a speciális trükkök terén még fejlődés lesz, és ez igaz a hangszerkesztésre is. Tehát ha mondjuk Jones-szal most felvesznek több órányi dialógust, abból akár a halála után is szerkeszthető lenne egy filmre való. De ezt csak én gondolom így, mert erről nem hallottam semmit, szóval én ezt csinálnám most a Disney helyében.
2017. aug. 18. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy készül így a Disney a Star Wars jövőjére. Szerintem ha James Earl Jones váratlanul elhunyna, akkor vagy más lesz Vader hangja, vagy nem csinálnak több olyan filmet, amelyben Darth Vader szerepet kap.


Csak úgy megjegyzem, hogy Vader már elég filmet kapott. Szerintem is érdekes karakter, de a Disneynek tudnia kellene elengedni, legalábbis a filmek terén.

2017. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a boba fett külön film elvileg elmarad és bezsuppolják a solo filmbe ellenfélnek.

ami szerintem nem feltétlen jó ötlet,mert a solo film félig vígjáték lesz előreláthatóan,boba meg egy pszichopata és vígjátékba nem fogják betenni ahogy vukikat skalpol,meg gyilkolászik.

2017. aug. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Boba Fett soha nem okozott a szükségesnél nagyobb fájdalmat a célpontjainak.

2017. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

oké.

akkor valóban sokkal rendesebb hogy a halottakat skalpolja meg nem pedig a még élőket:)

2017. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!