Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Öngyilkos Osztag vélemény?

Öngyilkos Osztag vélemény?

Figyelt kérdés

Vélemény a filmről?

Kedvenc szereplő?

Kedvenc rész?

Vélemény Harley Quinnről?



2017. aug. 19. 08:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És ha tudtok, mondjatok hasonló filmeket!
2017. aug. 19. 08:48
 2/23 anonim ***** válasza:
Mocsok.
2017. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A film olyan né,Harley Quinnt pedig megdugnám...
2017. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem te írtad ki a Kis kedvencek titkos élete kérdést is? :D

Amúgy a filmről nem tudok nyilatkozni, én nem láttam, de a barátnőim nagy Marvel fanok, ők szidják. Azt mondják rossz, kidolgozatlan, a jelenetek csaponganak stb.

Nézd meg, akkor neked is lesz véleményed :)

2017. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én DC fan vagyok és szégyenfolt az a film. Szivből gyűlölöm.
2017. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hype-olták de semmi különleges nincs a filmben, klisé az egész.

A tüzes csávó a kedvenc karakterem.

Nincs kedvenc részem.

Harley Queen pedig szerintem szexi és ezért tetszik de,mint karakter és szinészileg nem volt egetrengető.

2017. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

amin sikítva felröhögtem amikor az indiánt kiveszik a rendőrök a kocsiból és azzal a lendülettel le is üti az egyiket méghozzá egy nőt.

a kedvenc rész,amikor deadshot belejön a lövöldözésbe és a kommandósokat lealázva szétlövi az ellent.

2017. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Egyszer nézhető, nem lesz oscar díjas a biztos. Persze, hogy Deathshot a kedvenc. Will Smity egyébként is. A csajszi tényleg szexis, főleg, amikor bevadul és üsd vág nem anyád nem apád. Egyébként egy elviselhetetlen liba. Az a zöld hajú, elviselhetetlen pofa az agyamra ment. Lesz második rész is. Asszem még idén. De ennél már csak rosszabb lehet.
2017. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem a DC-t de ez nem a legjobb feldolgozásul volt.. Sok hibája volt viszont nekem Harley és Deathsoot karaktere tetszett, ők szépen ki voltak dolgozva, Harley ruhaja is hasonló volt mont az egyik képregényben.. szerintem miattuk meglehet nézni.
2017. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Moziban egyszer nézhetős volt, vicces, sok helyen rohadtul bosszantó és közhelyes, a sztori 0 a szereplők közűl szinte csak will smith és margot robbie akit a filmbe szántak a többi karaktert mintha csak megtűrték volna persze az is egy nem baj a filmel hogy szana szét lett vagdosva.akció jelenetek tetszettek :)


Harley Quinn akkor vágta ki nálam a biztosítékot amikor bele tették azt a részt amikor iskiderűl hogy ő csak megjátsza az őrültet és notmális életr vágyik

2017. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!