Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 8 mérföld vélemény?

8 mérföld vélemény?

Figyelt kérdés

Vélemény a filmről?

Kedvenc szereplő?

Kedvenc rész?

Vélemény Jimmy Smithről?



2017. aug. 19. 09:44
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha tudtok, írjatok hasonló filmeket!
2017. aug. 19. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan fél óránként megkérdezel minden filmet? Tele van a net kritikai oldalakkal, fórumokkal ahol ezerszer le vannak írva a vélemények jóval nagyobb terjedelemben és jóval több ember által. Itt jó eséllyel kapsz 1-2 odavetett két mondatos választ, mivel ez az oldal nem erre lett kitalálva.
2017. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pocsék film.
2017. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Akinek nem tetszik, az ne nézze.

Szerintem jó film.

Jimmy a kedvenc belőle.

Kedvenc rész Jimmy és Alex 1. találkozása.

Jimmyt azért bírom, mert helyes, kedves, kitartó, jószívű, magabiztos, őszinte, kemény, nem adja fel, szimpatikus.

2017. szept. 3. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tök jó, hogy Oscar-díjas lett.
2017. okt. 2. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl szimpatikus.Nekem gyanúsan az. És a feleségéről és a lànyàról egy szó sem esik benne ( pedig ők akkor màr nagyon is része volt az életének, és az is, hogy hogyan kapja vissza őket.) Szerintem az Alice kitalált személy. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy az egész csak egy jelentősen megszépített rap mozi, amit ő csak eljàtszott, mert köze nincs hozzá.és egy későbbi interjúban elmondta, hogy az életéről csibàltak màsik filmet is. Az meg hogy lehet? Egyszerre 2 élete van? Na ugye.
2018. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!