Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kis kedvencek titkos élete...

A kis kedvencek titkos élete vélemény?

Figyelt kérdés

Vélemény a filmről?

Kedvenc szereplő?

Kedvenc rész?

Vélemény Gigiről?



2017. aug. 19. 11:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha tudtok, írjatok hasonló filmeket!

A tageknél a VV Gigi csak véletlen van ott.

2017. aug. 19. 11:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces és szórakoztató. A húgommal néztem és jót szórakoztunk rajta! :) A kedvenc részünk, mikor a kígyóra ráomlik a sok kő és a kisállatok megijedve csodálkoznak rajta. :D
2017. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyetértek, mert én is imádom.

Gigi a kedvenc.

Kedvenc rész amikor összejönnek Maxxel.

GIGI MEG CUKI ÉS BÁTOR

2017. szept. 5. 21:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti már várjátok a 2. részt?
2017. okt. 4. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma lattam először és nagyon tetszett!

A kedvenc szereplőm Chloé a macska😻

A kedvenc részem(kedvenc jelenetem?) az amikor Gigi nézi azt a filmet és mondja hogy:mondd Máriá óh tudnom kell mi a bajod!

Gigi picit kicsi Max-hoz de nagyon aranyos

2018. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lesz 2.rész? Ú de jó!
2018. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az öngyilkos osztagos kérdést is te irtad ki!



Nagyon jó film tegnap néztem volna a 2.részét de lassú vplt a net igy az elejénét kénytelen voltam abba hgyni

1.Chloé

2.Gigi

3.max


Kedvenc részem mikir Pajti azpn a (amkkor a nagypapájával jözttek le a "lift" ről ő elől megy és ugye nagyon hosszú aztán a hátsö lábait rátteszi arra a vasra a 2 melső lábával utána még lépeget egy kicsit és utána odaér

Meg persze amikir gigi nézi a tvt

Meg az amikor chloét felveszi az a kis csivava és arra a tvre néz meg hogy az emberek röhögnek aztán rájön hogy ő van a tvbe és "állj!nenézzék"

A 2 rész elejéből a kedvencem amikor chuck és katie ülnek a fotelon és a max meséli hogy összeházasodtak stb. ÉS AZTÁN TÖRTÉNT VALAMI

Meg amikor a chloénaj a szájából kijön a szőrcsommó

Meg amikor hógólyó ráhasal az "erkély"re és " tádátátá TÁ tatádátá Tá tatatdaTÁÁAA/

"SZIA HÓGOLYÖ"

2019. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!