Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szereti tel az új...

Miért nem szereti tel az új Star wars filmet?

Figyelt kérdés
Miert nem Jön be nektek a Disney alakítású star wars epizódok?
2017. aug. 19. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg Teltől.
2017. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert egy gazdag senkiházi lóf*zjóska gondolt egyet és egy több mint 30 éves klasszikust tiport a sárba. Látványilag persze jó, nem is arról van szó, de szerintem egy 30 éve lezárt filmtrilógiát megbolygatni, ami teljesen tökéletes volt úgy, ahogy volt... Felháborító! Most az Ébredő erőről beszéltem, azt a Sunyi Egyest vagy mi a tökömet még nem láttam.
2017. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

mert teljesen új sztorira számítottam,nem pedig újra filmre.

ellenszenvet váltanak ki a főszereplők,nem pedig szimpátiát.

egyet sem tudok mondani akinek érdekelne a további sorsa.

a negatív karakter is pocsékul sikerült,pedig egy sithet igen nehéz elszúrni.

egy sith eljátszása általában jutalomjáték szokott lenni,annyira látványos és annyira badass,itt meg szánalmas és érdektelen.

az új rend,vagy az új birodalom,vagy mit tudom én mi pedig vígjátéki lett a vigyorgó páncéllal,a halálcsillag 3al és hogy nulla a védelme egy ilyen létesítménynek.


a zsivány egyes az egész jó lett.

a kung fuzó botharcos vak fószer lógott ki belőle nagyon és érthetetlen volt,hogy a bizonyos szinten lövedék és ütés álló páncélt viselő rohamosztagosok miért nem röhögtek amikor rájuk sózott a bottal és hogyan tudta kiütni őket mégis,de ezt leszámítva egyben volt a film.

2017. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a Disney nem mer elszakadni a bejáratott karaktereitől, helyszíneitől és lehet, hogy csak én vagyok így, de borzasztóan unom azt, hogy 40 éve itt toporgunk egy helyben. Van egy végtelenül nagy univerzum rengeteg lehetőséggel, és mit kapunk? Han Solo film, Obi-wan film: tehát még több bőrlehúzás a régi karakterekről.

Nagyon szívesen látnék filmet a Régi Köztársaságról vagy a Peremvidékről, coruscant-i alvilágról stb.

Engem már nem érdekel Darth Vader, a Birodalom, a Skywalker család, Han Solo.

Valami újat akarok látni!

De ahogy most állunk valószínűleg a Disney ontani fogja a történeteket az ismert karakterekről, hiszen azzal nem bukhatnak.

2017. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az új hetedik rész nem tartalmazott semmi újat, azon kívül, hogy megöregedtek a régi szereplők.

Megint egy halálcsillag (csak most az előzőnél is nagyobb -.-), megint egy új birodalom,de egy az egyben a régi kosztümökkel csak más néven futva, és egyelőre a fő gonoszért sem vagyok oda, ámbátor csak 5 percnyit szerepelt, nem szólom le nagyon.


Az egyetlen dolog amit érdekesnek találtam az az, hogy a sith csemete (Han fia) egy fordított folyamaton megy át. Egy gonosz ember, akit a jósága kísért meg...ebben látok potenciált...illetve látnék, ha bejönne a csávó és az alakítása, csak számomra ez is bukta.


A Zsivány Egyes már sokkal tetszetősebb volt. Egy előtörténet, aminek igazából nem is lett happy endje, de több kérdést is megválaszolt, és némi hatással is bírt. Nekem nagyon tetszett a szarkasztikus, önfeláldozó droid a végén. A Zsivány Egyes-t nem fogjuk sokáig emlegetni, de legalább egy vállalható egyszer nézhetős film. Számomra nem hagyott kivetni valót.

2017. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ébredő Erővel az a probléma, hogy az Egy új reményt másolja. Bevallom, nagyon tetszett nekem a film, amikor először láttam a moziban,de már nem tetszik annyira. Akkor hatalmas élmény volt tíz ínséges év után egy új Star Wars-filmet látni. A film sok kérdést hagyott maga után, remélem, ezeket mind megválaszolják a VIII. epizódban.


Az ébredő Erő ötletesség terén a legrosszabb Star Wars-film. Ötlettelenség terén viszont a legjobb. Az alkotók ahelyett, hogy valami újat mutattak volna, vagy a régi kánon felhasználásával alkottak volna egy történetet, biztonsági játékot játszottak, és megjelenítették ugyanazokat az összetevőket, melyek az eredeti trilógiában jól beváltak. Merthogy milyen tré lett az előzmény trilógia... Az tény, hogy nem sikerült olyan jó, mint az eredeti, de legalább mert újat mutatni, és rengeteg új helyszínnel és karakterrel gyarapította a Star Wars világát! A VII. epizódban meg mit kaptunk? Egy újabb sivatagos bolygót (ami kvázi csak a nevében különbözik a Tatooine-tól), egy újabb Halálcsillagot (mintha kettő nem lett volna elég a korábbi filmekben) és egy újabb Erőérzékeny fiatalt, akinek eleinte fogalma sincs arról, mekkora erő lakozik benne. Akárcsak Luke Skywalker. De ő legalább a filmek során vált azzá a Jedivé, akit A Jedi visszatérben láthatunk. Reynek viszont nem fog tudni sok új dolgot tanítani Luke Skywalker. Na, mindegy, majd biztosan kitalálják, hogy Rey már kisgyerekkorában padawan volt, csak törölték az emlékeit. Ezzel korrigálnák a VII. epizód pár logikátlanságát.


Szóval, az Az ébredő Erő legnagyobb hibája, hogy nem mer újat mutatni, hanem pofátlanul lemásolja a filmtörténelem egyik legsikeresebb filmjét. Remélem, a folytatások kevésbé lesznek remake-jellegűek.


Személy szerint a spin-offokban több potenciált látok, mint a fősodorbeli filmekben. A Zsivány Egyest zseniálisnak tartom. Számomra az az egyik legjobb Star Wars-film, nálam egy szinten van az eredeti trilógiával.

2017. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Rogue One egy tökéletes film. Az Ébredő Erő se volt olyan rossz.
2017. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!