Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a mese?

Melyik volt ez a mese?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a Minimaxon láttam, de nem biztos. Egy lányról szólt akinek nagyon hosszú és dús vörös haja volt. Mindig mezítláb ment mindenhova és mintha sárga pólója lett volna. A fák között lakott és vadásztak is rá talán, mert mindig találtak utána vörös hajszálakat és lehet hogy azt hitték valami vadállat? Nem tudom. Egy olyan részre emlékszem belőle, hogy volt egy fiú, akinek talán a nagymamája még fiatal korában randit beszélt meg egy pasival. Úgy volt, hogy egy jó vastag törzsű fánál találkoznak. Mindketten meg is jelentek a megbeszélt időpontban, de az egyik a fa jobb, a másik a bal oldalán várakozott. És nem látták egymást mert széles volt a törzs. Aztán egy idő után elmenetek és nem beszéltek többé egymással, mert dühösek voltak.

Évekkel később, pedig a vörös loboncos hozta őket össze.


Nekem valami ilyesmi rémlik, de lehet, hogy csak álmodtam. Ha viszont valaki tudja a címét segítsen légyszi! Előre is köszi!



2017. aug. 20. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Tupu" című mese lesz az. :)
2017. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper vagy!!! Ez az köszönöm!
2017. aug. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!