Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani a Shield...

Tudtok ajánlani a Shield ügynökeihez hasonló, marvek filmekhez kötődő sorozatokat?

Figyelt kérdés
A Shieldet imádtam(igaz, hogy a 4. évadot felirattal tudtam csak nézni, de úgyis élvezhető volt) viszont hiányzik, hogy most nézzék valamit, de nem tudom mivel kezdjem.

2017. aug. 20. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Carter ügynök, Daredevil 1. évad, Jessica Jones 1. évad, Daredevil 2. évad, Luke Cage 1. évad, Iron Fist 1. évad, Légió (habár ezt nem igazán ajánlom, mert nekem nagyon nem jött be, de mindenkinek más az ízlése).
2017. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. aug. 20. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

The Defenders:

Jessica Jones, Daredevil, Luke Cage és Iron Fist összeállnak.

2017. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Zöld Lámpás sorozatnak adj egy esélyt.
2017. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kis Robin ***** válasza:
100%
(az előttem szólóknak)a zöld lámpásnak semmi köze a marvelhez. A légió az marveles de nem MCU. azaz nem shieldhez köthető. a kérdésre válaszolva pedig Daredevil, Jessica Jones. Luke Cage, Iron Fist, Defenders. jelenleg fut az Inhumans és nemsokára jön a Punisher, Runaways, Shiled 5. évada és Cloak and Dagger. következő években pedig a előbb felshoroltakhoz (DD, JJ, LC, IF talán defenders) újabb évad/évadok és a New Warriors a következő évben. ezek vannak eddig hivatalosan.
2017. nov. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kis Robin ***** válasza:
100%
Jah és kihagytam a Carter ügynököt az is nagyon jó mint mindegyik másik de a legjobb az a Daredevil!!! :D
2017. nov. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Carter ügynök rohadt joooo🥰
2021. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!