Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe? Keresem egy régi...

Lacikiss kérdése:

Mi a címe? Keresem egy régi film címét. Története: a főhős örököl playboy nagybátyjától egy hatalmas vagyont. Igen ám, de a bankszámla száma néhány volt barátnője fenekére van tetoválva, feladat a számok megszerzése, csak így lehet az övé a vagyon.

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 16:38
 1/5 Liki István ***** válasza:

Blood Money 1974 (Lee Van Cleef)

Sajnos a magyar verziót nem találom. Nem is biztos, hogy van!

2017. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes, megnéztem az IMDB-n, tényleg rendkívül hasonló sztori, de ezt nem ismertem, és itthon nem is forgalmazták. Az általam keresett filmet én még magyar moziban láttam, nagyon fiatalon, és igazi filmvígjáték volt. Talán egy remake?
2017. aug. 22. 11:34
 3/5 Liki István ***** válasza:

[link]

Ó, maga rettenetes 1972

Sajnos nem találom sehol, pedig már én is kíváncsi vagyok erre a filmre.

2017. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és a keresgélést, úgy érzem, ez forró nyom, kíváncsi vagyok rá, találtam a neten elérhetőséget, szeretném megnézni. Egy-két jelenet maradt meg bennem, nyilván az idő sok mindent elhomályosít, és persze, ez nem egy filmtörténeti jelentőségű alkotás, de nagyon bosszantott, hogy fiatalságom mozi élményei közül ez az egyetlen, amit nem tudok cím szerint beazonosítani és megtalálni....

Egy időben összetévesztettem az emlékeimben egy másik komédiával (Csak semmi szexet kérem, mi angolok vagyunk ), de rájöttem a tévedésemre, miután megnéztem az IMDB-n.

Ooh... You Are Awful vagy Get Charlie Tully (USA)

Itt találtam meg:

[link]

Ezen az oldalon hasonló csemegék vannak.

És itt:

[link]


Köszönöm még egyszer!

Nagyon kíváncsi vagyok rá....

2017. aug. 27. 09:55
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos, sikerült megnéznem a filmet, és habár az emlékeim sokat torzítottak a valódi történeten, (1974 óta....) valóban ez az a film, azok a jelenetek, amikre határozottan emlékeztem, meg vannak.

Nagyon szépen köszönöm!

2017. aug. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!