Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harcából ki a kedvenc...

A Trónok Harcából ki a kedvenc karakteretek? Miért? és a lémyeg hogy szerintetek mi lesz a sorsa a karakternek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 02:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Jon Snow egyértelműen :D Nem árulok el nagy dolgot, de egyértelmű hogy összefog jönni Danyvel. Ők ketten szinte 100% hogy túlélik a háborút és a Mások elleni csatát is.
2017. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Tyrion. A legértelmesebb és az egyik legokosabb ember Westeroson, aki kard nélkül is túlél mindent. Szerintem ő már nem sokat fog elmozdulni Dany körül, valószínűleg mellette lesz mindvégig.
2017. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1-es én azért nem bíznám el magam a helyedben :D


De különben Tyrion meg Davos. Mindkettő egy jó ember és karakter.

2017. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Tyrion


És szerintem ő fog felülni a vastrónra, mert Jon és Dany meg fognak halni, így ha igaz a teória, miszerint Tyrion valójában nem Tywin fia, hanem Aerys Targaryen és Joana Lannister gyereke, akkor ő lesz az utolsó Targaryen.

2017. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a könyveket is nézem, akkor POV karakterek (aki szemszögéből a történetet látjuk) közül Barristan Selmy és Ned Stark. Mindkettő jó ember akar lenni egy rossz világban, még úgy is, ha ezért azt kell tennie, amit nem akar és a végén rajta csattan az ostor. Valamennyire magamra emlékeztet ez. Illetve Barristan Selmy az "ultimate badass" ha belegondolunk, hogy miket tett életében :D


Ned sorsát tudjuk. Barristan sorsát a sorozatban tudjuk. A könyvben arra számítok, vagy mondjuk úgy ki lennék vele békülve, ha pl. vagy Meereenben felfedezné, hogy ki a Hárpia és ellene harcolva halva meg pl. 7 ellenség ellen egyszerre harcolva, mivel többször előkerül nála a vallása, vagy pl. visszatérve Westerosra egy méltó ellenfél általi párbajban halna meg.


Nem POV karakter közül Sandor Clegane a Véreb, Stannis Baratheon és Tywin Lannister.

Tywin a családjáért, annak fennmaradásáért, jó hírnevéért tett mindent és nem tűrt ellentmondást, egyfajta példakép lehetne, azonban mint láttuk ő is csak egy esendő ember, akinek végül egy kurvä kötött ki az ágyában.

Stannis Tywinhoz hasonló karakter, de ő nem kimondottan a családjáért cselekszik, hanem a törvényt akarja minden áron betartani és betartattni, akkor is ha belehal. Emiatt kissé mániákusnak tűnik, de nekem bejön a jelleme.

A Véreb meg a tipikus -valamilyen értelemben- félreértett, lenézett fickó, akiről mindenki azt hiszi, hogy nincsenek érzelmei, semmi se érdekli, leszarik mindent stb. Közben pedig az egyik legmélyebb karakter.


Tywin sorsát tudjuk.

Stannisét a sorozatban tudjuk. A könyvben kibékülnék vele, ha elfoglalná Winterfellt, majd megjelennének a Mások és wight-ok, akik megölik és ő is élőholttá válik, akivel pl. Davos végez.

A Véreb a könyvben egyelőre felszívódott, de valszeg ő a sírásó a papok szigetén, szerintem benne van a pakliban, hogy nem fog visszatérni a történetbe. A sorozatban pedig a 8. évad kiszivárgott forgatókönyv alapján meghal tűz által a sárkányveremben másokkal együtt.

2017. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

- Davos, mert jó ember, szerintem jó tanácsadó

- Ser Jorah, bár elárulta Daeneryst, de aztán mindent megtesz, hogy védje és hűséges hozzá

- Clegane, mert egy bunkó, de jó beszólásai vannak

2017. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Arya, mert óriási badass. Erősen reménykedem, hogy egy ideig még életben marad, erre most van is esélye szerintem. Eléggé ultimate legyőzhetetlen master hero stádium felé közelít :)
2017. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Abszolút Kisujj!

Imádom hogy ravasz enyhén gonosz.

A kedvenc női karakterem Margery volt csak...

Egyébként Tyriont is nagyon bírom. Megpersze Jont. Akit viszont egyre jobban kezdek megutálni az Dany...

Már túl unalmas ez a :Daenyerys a Targaryen házból... A jogos örökös...

Egyszer Tywin Lannister mondta:

Akinek tudatnia kell magáról hogy uralkodó,az nem igazi uralkodó.

De azért GirlPower! @.@

2017. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Euron, mert megölte a homokgyíkokat.

Ezért megérdemelnő, hogy ő üljön a vastrónra.


Ja meg Cersei, mondjuk ő is kínyírt egy homokgyíkot, meg kinyírta Margaeryt, őt sem bírtam. Ha esetleg még rárobbantaná Sárkánykőt Danyre, akkor istennő lenne.


Remélem túlélik. Nekik szurkolok.


Sansa, Davos, Meera még úgy jófejek. De most, hogy Cersei tudja, nem Sansa ölte meg Joffot, talán megkímélné.

Jaimenek és Briennenek is szurkolok, de nem tudom túltenni magam azon, hogy Jaime még nem hagyta ott Cerseit.

2017. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Lyanna Mormont, mert korához képest nagyon okos és mert cuki :3 Szerintem túléli a mások elleni csatát.
2017. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!