Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus életszerű animéket...

Romantikus életszerű animéket írnátok?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a Kaichou wa maid-sama c. animét és kedvet kaptam több hasonlóhoz.

Nézegettem Youtube-n top listákat de rengeteg természetfeletti van illetve olyan ami erotikus és a legtöbben a 17 évesek kb mint a 10 évesek.


Tudnátok írni valami élethűbbet és egyben olyat ahol a karakter külsőleg megfelel a korának?

Nem baj ha feliratos!


Meg ha van kedvetek írnátok róla pár sort?


2017. aug. 21. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Gosic
2017. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Clannad.
2017. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kuzu no honkai

Lélektani. Elég pesszimista, nyomasztó, életszerű, kifejezetten a szerelmi csalódások és pofára ejtések/esések témakörét járja körül, kb 12 rész.


(Az viszont, hogy a rajzolt karakter megfeleljen a történet szerinti életkorának... nos, viszonylag ritka az olyan anime, mivel gyakran bájosnak, vagy helyesnek igyekeznek megrajzolni, ha már romantika..., de szerintem nem vészes, általában azért nem látszik 10 évesnek a 17 évesnek mondott karakter, bár én is láttam már olyat... A Kuzu no Honkai-ban szerintem kb 15- nek néznek ki a főszereplők, és 17-nek vannak mondva.)

2017. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy nem zavar a leszbikus romantika? Szexmentes a Kuzu no Honkai, de van "shoujo ai" vonatkozása is!


Ami viszont teljességében shoujo ai (leszbi romantika), és nagyon igényes, érzelmes animesorozat, szintén kb 12 részes, és CSAK az első részban van scifi, máskülönben életszerű, hétköznapi (slice of life) :


kashimashi.


Ennek létezik alternatív befejezése is, egy OVA special formájában.


Aztán ami viszont nyomasztó romantika (bár kevésbé nyomasztó, mint a Kuzu) :


Ao Haru Ride,

ez teljesen hetero, kb 12 részes ez is.


Szintén hetero, gyönyörű grafikával, de csak egy részes, és ez is szomorkás, pesszimista, de ez nagyon életszerű, slice of life:


5 centimeters per second

2017. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!