Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit vártok az új Bosszúálló...

Ti mit vártok az új Bosszúállóktól és a Thortól? Szerintetek jobbak vagy lesznek az előzőektől?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
-vagy :D
2017. aug. 21. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit várok, hogy VÉGRE láthassam, mert valami mocsok sokat kell rájuk várni. Sokáig tart egy film elkészítése, de még ahhoz mérten is durván megváratnak minket, ráadásul már az atyaúristenkor elkezdik reklámozni a filmeket, és kidobni a trailereket, amikor még sehol semmi a filmből...
2017. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az új Thor elég jól néz ki. Nincs nagyon kétségem, hogy hozni fogja a Marvel szintet.


Az Infinity War pedig egy hatalmas projekt. Egyszerűen ennyi dolgot nem lehet egy (két) filmbe belerakni. A Civil War is kicsit már tömöttnek tűnt. Szóval vagy kiemelkedő film lesz, vagy szarrá megy az egész. Nem fogok meglepődni, ha az Infinity War a legjobb vagy a legrosszabb Marvel film lesz eddig. Akkor lepődök meg, ha valahol középen lesz. Meglátjuk. Úgyis tudom, hogy meg fogom nézni, szóval remélem jó lesz.

2017. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
A Bosszúállókból csak az 1. részt láttam. Szerintem egy vicc volt, így egyáltalán nem érdekel.
2017. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!