Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok vicces filmeket?

Mondanátok vicces filmeket?

Figyelt kérdés

Vicces,sírva nevetős,nem túl régi vígjátékokat keresek.

De nem azokat a típusúakat,amikor azon "kell" nevetni,hogy valaki befingik..



2017. aug. 22. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Mike és Dave esküvőre csajt keres, Fák jú tanár úr 1/2-t szoktam nézni ;). Igaz, ezeknek kicsit durvább a nyelvezetük, de nagyon jók :D
2017. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi,de láttam őket,tetszettek:-)

Valaki valami mást?

2017. aug. 22. 00:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb modern vígjátékok Jason Reitman filmjei. Juno, Thank You for Smoking, Up in the Air. Nem kifejezetten a hasadat fogva kacagós vígjátékok, hanem komoly drámák, amik viccesek is mellé.


A másik ajánlásom a Seth Rogen/James Francio/Jonah Hill/Jason Segel/Judd Apatow vonal. Kb. a Freaks and Geeks-ből kinőtt csapat, ami egy nagyon jó gimis vígjáték sorozat, ha még nem láttad.

Sausage Party, The Night Before, The Interview, Neighbors (+2), This Is the End, 50/50, Superbad, Knocked Up, Pineapple Express, Bridesmaids, Forgetting Sarah Marshall, Get Him to the Greek, The 40 Year Old Virgin, War Dogs, 21 (+22) Jump Street, Accepted, stb.

Ezek azok a filmek, amikben nem vetik meg a csúnya beszédet, füvet, alkoholt, és az éretlen szexuális humort meg az idiotizmust. Én nagyon jót szoktam rajtuk nevetni, és azért pár fokkal jobb filmek, mint egy Dirty Grandpa.

Az IMDB gyorsan megmondja a magyar címeket, ha a magyar szinkronnal akarod kínozni magadat.

2017. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rossz anyák, fulladásig röhögtem :D

Picit régebbi, de az Ali G és Borat is vicces volt nekem, a moziban legutóbb a Baywatch-ot néztük, azon is röhögtem.

Az az igazság, hogy manapság nagyon-nagyon kevés a jó vígjáték, ahogy mondod, már az is poén, hogy valaki fingik.

Én most elkezdtem retro vígjátékokat nézni, és nagyságrendekkel jobbak a maiaknál. Például az Üvegtigris mindhárom része nagyon szórakoztató volt számomra

2017. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, és lehagytam Edgar Wright filmjeit.

A "Cornetto-trilógia" három nem kapcsolódó film, amik különböző műfajok paródiái. Shaun of the Dead (zombi paródia), Hot Fuzz (rendőrös akció film paródia) és The World's End (alien támadás film paródia). És ott van a Scott Pilgrim vs. the World, ami szintén nagyon vicces, és egy egészen egyedi film. A legutóbbi filmje a Baby Driver, ami akció, nem kifejezetten komédia. De az is elég vicces néha, és egyszerűen egy nagyon jó film.

2017. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a sírva röhögős kategóriába egyetlen újabb vígjáték sincs benne.

A régebbiek közül:

Trancsírák.

2017. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sarlatan68 válasza:
Eddie,a sas. Valós történet alapján készült,nekem nagyon tetszett.
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ha sírva akarsz nevetni inkább nézz sorozatot,van nagyon sok rész amin rohoghetsz. pl.Két pasi meg egy kicsi

Filmből: A kém, női szervek, Fák jú tanár úr, Miért pont ő?, Családi üzelmek

2017. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!