Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről csináljak youtube...

ARCHERY710 kérdése:

Miről csináljak youtube videót? Gameplay videós vagyok!

Figyelt kérdés

Fontos hogy a videókban nem beszélek hanem zene van alatta! Miről csináljak vidit? Kifogytam az ötletekből!

Itt a csatorna linkje: [link]


Még csak 1 videóm van de sok lesz csak nincs ötletem ami van azt meg felhasználom majd később de utána is kell ötlet!

Válaszotokat Köszönöm!



2017. aug. 23. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy videót készítettél és kifogytál az ötletekből... Szerintem akkor ezt inkább engedd el. Lassan úgyis vége a nyárnak, kezdődik a suli, úgysem lesz ilyen baromságokra időd. Inkább a tanulással foglalkozz.
2017. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Tehát belekezdtél egy youtube csatornába, úgy, hogy csak annyit tudtál, hogy a csatorna témája gameplay lesz.

Úgy, hogy nem mutatod sem az arcod, de még egy mikrofont sem sikerült beszerezni.

Fogtál egy random -gondolom no copyright-os- zenét, majd elkezdtél játszani.

Embeeeer, ezt bárki meg tudja csinálni, csak nem töltik fel! :DD

Lényegében ez sem több egy tartalmatlan tartalomnál.


(Sok videós azért hagyja abba, mert már nincs ötlete, de te okosabb vagy náluk, neked ott volt 2. lehetőségnek a gyakori kérdések.

Minden tiszteletem! ;))

2017. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha már itt elakadtál akkor jobb ha nem is folytatod. Annak való a videózás aki magától is képes tartalmat csinálni, és az lehetőleg nem egy tucatvideó amiből ezer másik ugyanolyan csatorna létezik. Gondolom nem véletlen hogy nem beszélsz, mert kiderülne hogy kis nyekergő általános iskolás vagy és hogy még évekig el kellene kerülnöd az ilyen oldalakat.


Nem azért csinálunk Youtube-csatornát mert most az a menő az iskolában.

2017. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy videós. :)
2017. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Emberek nem azt kértem hogy kritizáljatok hanem segítsetek ha nem akartok akkor meg nem írjátok inkább semit ja és ha akarnék lenne mikrofonon kamerám csak nekem így tetszik! Nem is értem az embereket! Inkább építő jellegű dolgokat írnátok
2017. aug. 23. 16:43
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Édesapa... 2017-ben feltöltesz egy 480p-s videót egy droidos futballjátékról, valami borzalom zenével. Áruld el, kérlek, hogy milyen érdemi kritikát mondjak erről?
2017. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Az építő jellegű kritika az hogy semmi keresnivalód 12-13 évesen a Youtube-on, maximum a rákgyűjteményekben ellenpéldaként hogy mit nem szabad csinálni.


Nyugodtan lepontozhatod a válaszokat, ebből is látszik hogy még milyen gyerekes vagy. Ha feltöltenél valami szart akkor mit csinálnál a kommentelőkkel? Azok megesznek reggelire és addig fognak zaklatni amíg meg nem szünteted a csatornád, és meg nem tanulod hogy vagy csináld jól vagy sehogy. A gameplay videózásnak évekkel ezelőtt volt fénykora, ma már a kutyát nem érdekli.


Nem tetszik? Ez van. Te nem vagy gameplay videós, te csak egy kis kölyök vagy aki fel akar szállni a youtube-vonatra miközben nem látja hogy az már évek óta betelt az ilyenekkel.

2017. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké lehet hogy sok ilyen videó van aláírás! De én nem azért csinálom hogy híres legyek hanem csak szórakozásból!
2017. aug. 23. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, nem kell bántani a srácot. Csinált valamit és kíváncsi volt, hogy jó-e. Most megtudta, hogy nem az. Illetve nem is arról van szó, hogy "nem jó", hanem erre már egyszerűen nincsen igény. Kész, ennyi.


Próbálj valami egyedit alkotni! Nézz körül, hogy a kedvenceid mit és hogyan csinálnak! Próbáld meg utánozni őket, de ne ugyanazt csináld! Vidd bele a saját egyéniségedet. Ennyi.


Én mondjuk hülyét kapok az ilyen "youtuberektől" meg "videósoktól", nagyon nem az én világom. De hát ez van, ha egyszer erre halad a világ, akkor nincs mit tenni. Mi régen még átjártunk egymáshoz "Segázni" meg "Nintendózni". Játszottunk kicsit, ha meguntuk lementünk focizni, lófrálni, ha elfáradtunk, visszamentünk játszani. De nem ültünk egész nap a szobánkban, egyedül, magányosan, és NÉZTÜK naphosszat, ahogyxan MÁSOK játszanak...

2017. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és igazad van ! Én se egész nap itthon ülök focizni megyünk a haverokkal meg biciklizni! De Köszönöm a kedves kommentet
2017. aug. 23. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!