Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is üres az életetek a...

Nektek is üres az életetek a szomszédok nélkül?

Figyelt kérdés

Sajna sajna,tegnap véget ért az M3-n a

Szomszédok teleregény.-én mindíg menéztem az ismétléseit, nagyon szeretem.szinte kívülről tudom a történéseket, mégis mindíg mögnéztem.mostmeg az Életképek-van az időpontjában.nektek is hiányzik?ti is szeretnétek , ha újra ismételnék? üres így az élet.addig is a jutubon nézegetem a régi részeket. volna kedve valakinek Szomszédok klubban részt vennie?



2017. aug. 25. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Hát lelked rajta. Én pár éve megnéztem belőle a neten 3 részt, de még magyar színvonalon is annyira bazári (nem mintha a mai magyar sorozatok többsége jobb lenne, sőt roszabb), hogy nekem kb a nézhetetlen kategória.


De azért kérlek ne vágd fel az ereidet emiatt, még annyiszor nézheted amennyiszer akarod :)

2017. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 elistvan ***** válasza:
100%
Én speciel szerettem. Abban még valódi színészek játszottak. Én is nézném még. Mikor adta az M3 mi is néztük a feleségemmel.
2020. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!