Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány órakor jelenik meg a...

Hány órakor jelenik meg a Trónok Harca 7. évadának az utolsó része?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor mint az előző X rész az évadban. Ha az eddigi részeket követted akkor pontosan tudnod kell.
2017. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elozo részeket csak utólag láttam, nem a megjelenés idopontjában. Ezt viszont akkor szeretném megnézni. Igazán sajnálatos, hogy nem tudsz egy kérdésre válaszolni anélkül, hogy belekötnél valamibe. Ha tudnám az idôpontot akkor logikus, hogy nem kérdezném meg.
2017. aug. 27. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

De az neked sem jutott eszedbe hogy esetleg rákeress, inkább kiírod és valamelyik csicska megcsinálja neked:


[link]

2017. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kértem én hogy rákeress? Valaki olyantól vártam el a választ aki esetleg tudja, mert nézte az elôzô részeket is. Ha te nem tudod a választ akkor egyáltalán mit csinálsz itt?
2017. aug. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!