Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem lesz a Bates Motelbő...

Miért nem lesz a Bates Motelből 6. évad?

Figyelt kérdés
Nagyon imádtam a sorozatot,jó volt nézni,de miért nem lesz új évad? Ha esetleg tudtok valami jó sorozatot ajánlani,akkor azt megköszönöm:D
2017. aug. 28. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Két okból érhet véget egy sorozat a legtöbb esetben: 95%-ban azért mert rossz a nézettsége és nem éri meg tovább leadni a csatornának. 5% az amikor eleve tervezett volt a vége mert az írók és produkció fix hosszúságú sorozatot tervezett lezárással együtt. (1%-ot még be lehet szorítani extrém körülményre, például meghal egy nélkülözhetetlen személy vagy olyan helyzetbe kerül a produkció/csatorna hogy nem képesek tovább folytatni a sorozatot - The Big Bang Theory fut ebbe az irányba az irreálisan magas fizetésekkel).
2017. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani valami pszichológiai sorozatot? :)
2017. aug. 28. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó gyorsan ledaráltad a maradék 4 évadot, ahhoz képest, hogy az 1. után majdnem hánytál.

Egyébként meg nem tudom, feltűnt- e, de a főszereplő halott és a sztorit lezárták ezzel. Mégis milyen folytatást várnál ezután?

2017. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 évada van:)
2017. aug. 28. 17:12
 5/6 A kérdező kommentje:
2.,3.,4.,5.-dik nem volt durva. Inkább az 1.évad volt az igazán beteg:D
2017. aug. 28. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hány évados. Csak pár napja írtad ki, hogy te az 1.-t alig bírtad végignézni. Arra írtam hogy a fennmaradó 4et igen gyorsan befejezted.
2017. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!