Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valami jo sorozatot...

Valaki valami jo sorozatot tud ajanlani nekem, ami izgalmas?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha bírod a zombikat, akkor Walking dead. Engem beszippantott.

A Búra alatt (Under the dome) is elég pörgős.

2017. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Breaking Bad
2017. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Taboo - 1. ipari forradalom környékén játszódik, atmoszféra és történet nagyon ott van, Tom Hardy a főszereplő, érdemes elkezdeni aztán vagy bejön vagy nem.
2017. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ylyria ***** válasza:

Az én örök kedvencem a Supernatural. Úgy beszippantott, mint még semmi az előtt, vagy azóta. A történet pörög, és nem fanservice, megtörténik az is amire azt mondod, hogy az az egyetlen dolog, amit nem vállalnak be. A karakterek emberiek és nem rosszak vagy jók, gondolataik vannak és nem az egyik "oldal nagy céljáért", hanem a saját érdekükben cselekednek, így aki egy résszel ez előtt "jó" volt most könnyen lehet "rossz".

Imádom még Sherlockot ami a klasszikus sztorit veszi át a mai korba. Fantasztikus megérthető (vagy éppen nem érthető😁) karakterek. A bűntényeken komolyan elgondolkozol és egész rész alatt pörög az agyad,aztán a megoldásnál leesel a székről. A színészi játék, pedig valami fergeteges.

Ez a két kedvencem van nem tudok választani közülük.

Egy lelkes (menthetetlenül) Superlock rajongó 15/L

Majd írd meg mit választottál és, hogy hogy tetszett!

2017. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Supernatural a kedvencem, de imàdom még a Trónok harca sorozatot is. Persze többet is kedvelek, de nem mind természetfeletti. Múlt héten kezdtem el pl az Elveszett làny c . sorozatot, nekem ez is bejön. Utàna pedig a Vikingeket terveztem. Sok soroozatot nézek, folyamatosan egész évben. A filmeket nem nagyon szeretem . Elvétve akad éves szinten 2-3 amit megnézek.
2017. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mostanság DC sorozatokat néztem. Flash, Zöld íjász, Holnap legendái, Supergirl. Vicces, egymással összefüggésben álló sorozatok.
2017. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!